وزیر اطلاعات: حرکت نابخردانه ترامپ ایران را یکدل کرد

بوشهر- ایرنا- وزیر اطلاعات گفت: حرکت نابخردانه ترامپ در تروریسم شناختن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منجر به یکدلی، وحدت و همگرایی در بین مردم و نیروهای ما اعم از مسلح، دستگاه های مدنی، کشوری و لشکری شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام‌ سید محمود علوی جمعه شب در جمع خبرنگاران د عسلویه افزود: این وحدت وهمدلی باعث شد همه در لوای رهبری ولی امر مسلمین از سپاه حمایت و اعلام کنند که سپاهی هستیم.
وی بیان کرد: این اعلام سپاهی بودن جانانه ترین سیلی را به گونه ترامپ نواخت و این پاسخ بسیار محکمی بود که ترامپ از تمامیت ملت ایران دریافت کرد.
علوی ادامه داد: شاید اگر می خواستیم این حد سرمایه اجتماعی برای سپاه بوجود آوریم به این سادگی امکان پذیر نبود ولی ترامپ این کار را کرد و سرمایه عظیم اجتماعی ملت را پشت سپاه قرار داد.
وزیر اطلاعات ادامه داد: سپاه یک نیروی مسلح است که عمده تاثیرگذاری آن در داخل کشور است از این رو تروریسم خواندن آن توسط آمریکا روی کارکرد و قدرت سپاه تاثیر نخواهد گذاشت.
وی اظهار داشت: تحریم های ظالمانه هرچند ملت ما را تحت فشار قرار داده ولی از نظر متحدان آمریکا و کسانی که به این تحریم ها برای به زانو درآوردن ملت ایران چشم امید بسته بودند خودشان نیز باورشان این است که تلاش های مذبوحانه آمریکا راه به جایی نمی برد.
علوی ادمه داد: ملت با رهبری هوشیار، شجاع و مدبر راه خود را ادامه می دهد و بزودی تمامی تحریم های آنها رنگ می بازد و رو سیاهی آن به ترامپ و متحدانش خواهد ماند.
وی یادآور شد: از هم اکنون متحدان آمریکا در خفا به ما پیشنهاد مذاکره می دهند چون دیدند ترامپ با تمامی سر و صداها هیچ غلطی نکرد.
علوی افزود: جمهوری اسلامی با قدرت منشا گرفته از ایمان یک ملت و رهبری مدبر است و آمریکایی ها اگر بخواهند امنیت و ثبات استقرار سیاسی خود را تضمین کنند باید با جمهوری اسلامی همراه شوند.
6043/7212

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال