وطنخواه: برتری پرسپولیس برابر الاهلی غیر قابل تصور بود

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برتری برابر تیم خوب الاهلی غیر قابل تصور بود که پرسپولیس به خوبی از پس این کار سخت برآمد.

رضا وطنخواه روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برتری پرسپولیس برابر الاهلی عربستان گفت: الاهلی از تیم‌های خوب عربستان است و برتری برابر این تیم غیرقابل تصور بود اما بازیکنان پرسپولیس به‌خوبی از پس این کار برآمدند و بازی را بردند.
وی افزود: عملکرد پرسپولیس در این بازی خوب بود و بازیکنان حریف را تحت تأثیر قرار داد، تیم‌های عربستانی درست است که از امکانات خوبی برخوردار هستند اما واقعاً کمی از تیم‌های ایرانی ترس دارند. الاهلی هم از تیم‌های پُر مهره آسیا بود و بازیکنان نامی خوبی داشت اما بازیکنان پرسپولیس این گروه را تحت تأثیر قرار دادند.
پیشکسوت پرسپولیس در مورد اینکه امسال از این تیم توقع قهرمانی در آسیا می‌رود، گفت: آرزوی قهرمانی به موضوعی کلیشه‌ای تبدیل شده است اما پرسپولیس سال گذشته نشان داد که این کار دور از تصور نیست. می‌توان با درایت برانکو موفقیت پرسپولیس را شاهد بود. برای قهرمانی چهار عامل لازم است که پرسپولیس سه عامل را دارد اما با این حال امیدواریم که امسال اتفاقات خوبی رقم بخورد.
وی تاکید کرد: باید به زیرساخت‌های فوتبالمان توجه کنیم که چقدر با تیم‌های خوب آسیایی تفاوت دارد. خوشبختانه بازیکنان ما با استفاده از استعداد بالای خود می‌توانند در آسیا هم موفق عمل کنند.
ورزشی***9463**9118** 1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال