راه‌اندازی پویش اهدای کتاب به مناطق سیل‌زده کشور

تهران - ایرنا - موسسه خانه کتاب با همکاری رادیو فرهنگ و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، پویش اهدای کتاب به مناطق سیل‌زده را راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا از موسسه خانه کتاب، ناشران، اهل قلم و علاقمندان می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را از طریق این موسسه به مناطق سیل زده کشور اهدا کنند. این کتاب‌ها پس از تفکیک و دسته‌بندی به استان های سیل زده ارسال خواهند شد.
تعدادی از نویسندگان کودک و نوجوان با حضور در این مناطق، در اجرای برنامه های فرهنگی همچون اهدای کتاب، قصه‌گویی، کتاب‌خوانی و شعرخوانی شرکت می کنند.
علاقمندان به گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و ایجاد شور و نشاط در این مناطق می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را به نشانی تهران، میدان هفتم تیر، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان فجر، نبش کوچه کیهان، ساختمان فجر، واحد توزیع و امور مشترکان موسسه خانه کتاب ارسال کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88318653 تماس بگیرند.
همچنین، در ایام برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران علاقمندان می توانند کتاب های خود را به این مناطق اهدا کنند که جزئیات بیشتر آن در روزهای آینده اعلام می شود.
به گزارش ایرنا، بارش شدید از اواخر روزهای سال 97، موجب جاری شدن سیل در استان های شمالی و شرقی از جمله گلستان و شهرهای آق قلا و گمیشان شد. فعالیت سامانه های سرد و بارشی با بارش های بی سابقه در مناطق غربی و جنوب غربی کشور همچنین استان های لرستان شهرهای پل دختر و معمولان و خوزستان شهرستان های شادگان، هویزه، رامهرمز، اندیمشک، مسجدسلیمان، دزفول، شوشتر را دچار سیل و متاثر از پیامدهای آن کرده است.
فراهنگ**9157 ** 1200

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال