وای فای رایگان در محل اسکان سیل‌زدگان

تهران- ایرنا- شرکت مخابرات ایران در راستای مسئولیت اجتماعی خود، تعدادی ایستگاه خدمات وای فای در محل اسکان موقت سیل زدگان استان گلستان نصب و به صورت رایگان در اختیار آنان قرار داد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از شرکت مخابرات ایران، به منظور برقراری ارتباطات دیتا و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، تعدادی ایستگاه خدمات وای فای از طریق بستر تلفن ثابت در محل اسکان موقت سیل زدگان نصب و خدمات وای فای به صورت رایگان در اختیار آنان قرار گرفت.
این اقدام از سوی استقراریافتگان در محل اسکان موقت سیل‌زدگان استان مورد استقبال قرار گرفت و تا حد زیادی مشکل ارتباط آنان از طریق دیتا را حل کرد.
بارش شدید باران که از یکشنبه هفته گذشته (11 فروردین ماه) در لرستان آغاز شد، موجب بروز سیل و طغیان رودخانه ها در چهار شهرستان این استان از جمله پلدختر شده و به بسیاری زیرساختهای این مناطق آسیب وارد کرده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در سه روز پایانی هفته گذشته به نمایندگی از رئیس جمهوری و به منظور بازدید و رسیدگی به مسائل و مشکلات آسیب دیدگان از سیل به لرستان سفر کرده بود، اعلام کرد: با توجه به اینکه فیبرنوری قدیمی در منطقه از بین رفته است، فیبرنوری جدید جایگزین آن شده و نخستین سایت نسل چهار تلفن همراه نیز آغاز به کار کرده و بالن اینترنتی در پلدختر نصب و راه اندازی شده است.
با دستور آذری جهرمی همچنین خط تلفن جدید برای تماس های اضطراری مانند پلیس و نیروهای انتظامی، بیمارستان و اورژانس در پلدختر راه اندازی شده و ارائه خدمات ارتباطی رایگان سه اپراتور تلفن همراه نیز در مناطق سیل زده کشور از جمعه شب (16 فروردین) به مدت یک هفته تمدید شد.
علمی**9207** 1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال