چند خبر کوتاه از مراکز آموزشی و پژوهشی؛

اولین مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود

تهران- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور از راه اندازی اولین مرکز نوآوری، توسعه و تجاری‌سازی فناوری در سال 1398 خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از دانشگاه پیام نور، محمد علی کریمی یکی از مهم ترین برنامه های حوزه معاونت پژوهش و فناوری در سال جدید را تمرکز بر تسریع، تسهیل و همچنین شکل گیری مراکز رشد و توسعه و فناوری دانست.
وی افزود: در کنار توسعه و گسترش هسته های دانش بنیان و فناور، مرکز نوآوری، توسعه و تجاری‌سازی فناوری نیز با دریافت مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برای نخستین بار در دانشگاه پیام نور در سال 1398 راه اندازی می شود.

**راه اندازی رشته فلسفه رسانه در دانشگاه صدا و سیما
تصویب رشته فلسفه رسانه در دانشگاه صدا وسیما پس از مشاوره با اساتید رشته‌های ارتباطات و فلسفه و تدوین سرفصل ها و همچنین بحث و تبادل نظر در کمیسیون تخصصی وابسته به شورای تحول علوم انسانی مورد تایید قرار گرفت.

**طرح پژوهشی عضو علمی پیام نور؛ طرح برگزیده وزارت علوم
پژوهش «مطالعات استراتژیک با توجه به ابلاغیه مقام معظم رهبری در خصوص سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی»، به همت یکی از پژوهشگران دانشگاه پیام نور، محمدرضا شهیدی عضو هیأت علمی این دانشگاه انجام و به عنوان یکی از طرح‌های صنعتی برگزیده دانشگاه‌ها و پژوهشگاه ‌های کشور از سوی دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی شد.

**9484**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال