«بی‌صدایی» به تهران رسید

نمایش« بی‌صدایی» بعد از چندین اجرا در جشنواره‌ها و تئاتر‌های خارجی در تئاتر شهر روی صحنه خواهد رفت.

«بی‌صدایی» به کارگردانی آزاده شاهمیری و نویسندگی مشترک سهیل امیرشریفی و آزاده شاهمیری از 19 فروردین، ساعت 20 در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می‌کند. شادی کرم‌رودی و آزاده شاهمیری در این نمایش ایفای نقش می‌کنند و ساخت ویدیوهای این نمایش را سهیل امیرشریفی بر عهده داشته است. در خلاصه نمایش آمده است:« در بهار 1441 نوا در گفت‌وگو با مادرش گذشته‌ای را که درست به خاطر نمی‌آید، از طریق تصاویر باقی مانده بازسازی می‌کند.»

«بی‌صدایی» پیش از این و در سال 96 در فستیوال هنر بروکسل، بخش اصلی فستیوال تئاتر ادینبورو، فستیوال تئاتر اشپکتکل زوریخ، فستیوال تئاتر کرالا، و تئاتر اوزین ژنو اجرا شده است. این نمایش پس از اجراهای جهانی خود برای نخستین بار در فروردین و اردیبهشت 98 در تهران اجرا می‌شود و در خرداد پیشِ‌رو اجراهای خود را در فستیوال تئاتر فِست‌وُخن وین ادامه خواهد داد.
عوامل دیگر نمایش عبارتند از

طراح نور: علی کوزه‌گر. موسیقی: ادیب قربانی. طراح لباس: مرضیه سیدصالحی. طراح گرافیک: حمید حمیدی.دستیار کارگردان: ملیکا شکری. اجرای تکنیک: روزبه کمالی. دستیار صحنه: صبا عمادآبادی، عکس: شاهین دانشفر. مدیر تبلیغات: امیر قالیچی. بازیگران ویدیو: بهزاد دورانی، سجاد تابش، هدی حیدری، مریم رحیم‌وند. فیلمبرداران: نوید مهیمنیان و وحید الوندی‌فر. صدابردار: هادی معنوی‌پور

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال