معاون وزیر آموزش و پرورش :

10 میلیون نفر روز در مراکز اقامتی فرهنگیان اسکان یافتند

تهران- ایرنا- معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، آخرین آمار اسکان مسافران در ایام نوروز امسال در مراکز اقامتی فرهنگیان را بیش از 10 میلیون نفر روز اعلام کرد.

به گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، یک میلیون و 47 هزار و 492 خانوار برابر با سه میلیون و 770 هزار و 956 نفر (10میلیون و 621هزار و 163 نفر روز) از مسافران نوروزی توسط وزارت آموزش و پرورش اسکان موقت یافتند.
این آمار مربوط به اسکان موقت فرهنگیان تا پایان 15 فروردین ماه است که توسط معاونت توسعه پشتیبانی و مدیریت وزارتخانه اعلام شده است.
بیشترین پذیرش در استان‌های سراسر کشور به ترتیب در استان‌های اصفهان، فارس، خراسان رضوی، هرمزگان، خوزستان، یزد، بوشهر، کرمان، گیلان، لرستان، قم، مازندران، سیستان و بلوچستان، سمنان، خراسان شمالی، تهران، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، اردبیل، آذربایجان غربی، گلستان، قزوین، ایلام، مرکزی، تهران، چهارمحال و بختیاری، زنجان، خراسان شمالی و البرز بوده است.
پیش از شروع تعطیلات نوروزی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از فعال شدن ستادهای اسکان نوروزی در ادارات آموزش و پرورش و آمادگی پذیرایی از 11 میلیون نفر روز از همکاران فرهنگی در ایام نوروز خبر داده بود.
علمی**9294**1883

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال