ظرفیت های گردشگری شاخص حمایت می شوند

بوشهر- ایرنا- معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: نیاز رونق صنعت گردشگری حمایت از ظرفیت های شاخص در این بخش است که این معاونت نسبت به این مهم اهتمام ویژه دارد.

به گزارش ایرنا، حسین اربابی روز شنبه در بازدید از ظرفیت های گردشگری شهرستان تنگستان افزود: در این ارتباط سرمایه گذاری در نوار ساحلی با حفظ حریم قانونی دریا وطرح هایی که حفاظت از محیط زیست در آنها دیده شده و اشتغالزا باشد حمایت همه جانبه صورت می گیرد.
وی بیان کرد: همچنین با برگزاری جشنواره های مختلفی در مکان هایی نظیر موزه شهید رئیسعلی دلواری و قلعه کلات اهرم هم این ظرفیت های سرمایه گذاری را معرفی و هم از طریق این اماکن تاریخی رونق گردشگری و در نتیجه اقتصاد شهری ایجاد کرد.
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: تنگستان یکی از شهرستان های مهم از نظر تاریخی وداشتن طبیعت زیباست.
ارغوان مهدی زاده افزود: امیدواریم با نگاهی ویژه به طرح های سرمایه گذاری و تسهیل در برخی از پروژه ها این شهرستان در گردشگری درسال های آتی موفق تر دیده شود.
وی ادامه داد: روستاهای توسعه هدف گردشگری در نوار ساحلی شهرستاتن تنگستان بسیار فعال عمل کرده و امسال توزیع سفر در استان بوشهر بصورت یکنواخت صورت گرفته است.
مهدی زاده افزود: این امر باعث شده ظرفیت پذیرش گردشگر بیشتری برای شب اقامت نیز در استان بوشهر ایجاد شود.
6043/7212

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال