دسترسی دوم شهرک صنعتی اشتهارد بازگشایی شود

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: درخواست ما این است که مسیر دوم دسترسی به شهرک صنعتی اشتهارد با هدف خدمات رسانی در مواقع بحرانی عملیاتی و بازگشایی شود.

به گزارش ایرنا، محمد امین بزازی پور فرشی عصر دوشنبه در نشست اضطراری شورای هماهنگی مدیریت بحران در استانداری البرز افزود: بارندگی های اخیر در شهرک صنعتی اشتهارد احتمال به راه افتادن سیلاب مانند سال های گذشته را دارد.
وی اضافه کرد: روان آبی که در این شهرک ممکن است به راه بیافتد با توجه به حجم بالای اراضی آسفالت شده در آن می تواند برابر با یک شهر بزرگ باشد.
بزازی پور فرشی گفت: به همین منظور درخواست ما این است که مسیر دسترسی دوم به شهرک صنعتی اشتهارد را از همین امروز عملیاتی تا در صورت بروز مشکلی بتوانیم از این مسیر استفاده کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به آمادگی شهرک صنعتی استان البرز برای ارائه خدمات به مردم سیل زده استان های شمالی اشاره کرد و افزود: واحد های صنعتی در استان این آمادگی را دارند که بتوانند نیاز هموطنان در اقلامی مانند دارو، مواد شوینده و مواد غذایی را تامین کنند.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز گفت: در صورتی که فهرستی از اقلام مورد نیاز برای ارسال به مناطق سیل زده به شهرک های صنعتی استان ارائه شود، نسبت به تهیه این اقلام اقدام و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
7414/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال