آذری جهرمی: به کمک همه برای سیل‌زدگان نیاز است

تهران-ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ضرورت کمک همگانی برای سیل‌زدگان نوشت: همسرم و من حقوق اسفند خود و فرزندانم عیدی‌هایشان را، برای کمک به عزیزان آسیب‌دیده در سیل گلستان و مازندران اختصاص دادیم.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، «محمد جواد آذری جهرمی» در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به وقوع سیل در استان‌های گلستان و مازندان اضافه کرد: به کمک همه نیاز است. امروز صبح که از دوستان هلال احمر پیگیر وضعیت سیل در شمال‌ کشور بودم، از همت عالی امدادرسانان گفتند و خواستار کمک مالی بودند. اکنون هشتگ‌ زدن کافی نیست و همه‌با‌هم باید کمک کنیم.
وی افزود: همسرم و من حقوق اسفند و فرزندانم عیدی‌هایشان را، برای کمک به عزیزان آسیب دیده در سیل گلستان و مازندران اختصاص دادیم.
آذری جهرمی نوشت: از همه شما مردم دلسوز و دوست‌داشتنی، دکتر جهانگیری معاون اول محترم، دکتر محمدباقر قالیباف گرامی، رامبد جوان، جناب خان عزیز و علیرضا بیرانوند دروازه‌بان محبوب تیم ملی کشورمان دعوت می‌کنم به این پویش بپیوندید.
شیوه‌های کمک مالی به جمعیت هلال احمر:
- شماره حساب 99999 نزد همه بانک‌ها به نام جمعیت هلال احمر
- شماره کارت 5894631850259730
- کد دستوری *780*112#
به گزارش ایرنا، بارش شدید باران 28 و 29 اسفند ماه 97 در شرق استان گلستان، باعث سر ریز شدن سد گلستان واقع در 15 کیلومتری شرق شهر گنبدکاووس و طغیان رودخانه های گرگان رود، چهل چای، قره سو و اوغان شد.
با آغاز فعالیت سامانه سرد و بارشی اخیر بیش از 300 میلی متر باران در گلستان بارید و ارتفاع برف در مناطق کوهستانی استان به 1.5 متر رسید.
سرریز آب شدهای گلستان 2 و بوستان در مناطق بالادستی، موجب به راه افتادن جریان سیل در رودخانه گرگانرود شد و همه شهرها و روستاهای حاشیه این رودخانه را به دلیل حجم فراوان آب دچار بحران سیل کرد.
سیام**1058**9157

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال