نماینده مجلس:

راه برون رفت از چالش ها تحقق شعار رهبری است

جیرفت - ایرنا - نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: راه برون رفت از چالش های معیشتی، تحقق شعار مقام معظم رهبری در زمینه رونق تولید است.

یحیی کمالی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به نام رونق تولید، افزود: رونق تولید نیازمند رسیدن به خود اتکایی، خودباوری و جلوگیری از واردات بی رویه بوده که نیاز است دولت با کنترل مرزها اجازه واردات بی رویه و کالاهای مشابه را ندهد.
وی تصریح کرد: در شرایطی که دشمن تمامی توان خود را به کار گرفته تا کشور را در حوزه مسائل اقتصادی فلج کند، مقام معظم رهبری برای برون رفت از این چالش ها، شعار سال را به خوبی انتخاب کردند.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای عبور از چالش های معیشتی، راهی جز پرداختن به تولید داخل نداریم لذا قوای سه گانه باید نهایت اهتمام و تلاش خود را برای رونق تولید، به کار گیرند.
وی با بیان اینکه کشور سال ها با چالش های اقتصادی و معیشتی روبرو بوده است، بیان کرد: هر سال رهبر معظم انقلاب به فراخور شرایط و ظرفیت‌های موجود در کشور، شعار سال را تعیین می‌کنند و امسال هم بر همین اساس، شعار سال را انتخاب کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 1398 به عنوان سال «رونق تولید» تاکید کردند که راه حل مشکل معیشت مردم، رونق تولید است.
امامان جمعه کشور نیز در خطبه های این هفته نماز با اشاره به شعار سال جدید مبنی بر رونق تولید که توسط رهبری تبیین شد گفتند: نامگذاری امسال به نام رونق تولید بیانگر توجه رهبر معظم انقلاب به مسائل اقتصادی است و توجه به رونق تولید استقلال اقتصادی را به دنبال دارد.
7450/7429/ 5054

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال