وزیردفاع یمن: سال پنجم جنگ علیه کشورمان سال پیروزی بزرگ است

تهران – ایرنا – سرلشکر «محمد ناصر العاطفی» وزیر دفاع یمن روز جمعه گفت: دشمنان بهای لجبازیشان را خواهند داد و سال پنجم مقاومت، سال اتفاقات غافلگیر کننده، سال قاطعیت و پیروزی بزرگ است.

به گزارش پایگاه خبری المسیره یمن، وزیر دفاع یمن افزود: رهبری سیاسی بر تحقق صلح تاکید دارد و اگر متجاوزان و مزدوران آنها به حماقت و غرور کاذبشان ادامه دهند و با اجرای توافق، برقراری صلح و توقف جنگ مخالفت کنند، پاسخ سخت و دردناک خواهد بود.
العاطفی افزود: دشمن از همه امکانات خود برای ذلت مردم یمن و اشغال خاک این کشور به کار گرفت اما آنها موفق نشدند.
وزیر دفاع یمن در ادامه گفت: نیروهای مسلح ما دارای توانمندی های بسیار و دارای تسلیحات بازدارنده راهبردی هستند که می توانند ائتلاف دشمن را شکست داده و مانع دستیابی به خواسته های آنها شوند.
وی اضافه کرد: سازمان ملل متحد تلاش می کند تا مانع از ویرانی الحدیده و جنگ در این شهر شود؛ اما دشمنان و مزدوران آنها هستند که هر روز در تدارک جنگ بوده و نیرو جمع می کنند.
العاطفی ادامه داد: اما این اقدامات دشمن در مقابل استقامت مردم ما و دلاوران نیروهای مسلح و کمیته های مردمی به شکست خواهد انجامید.
عربستان از ششم فروردین سال 94 در قالب ائتلافی از چند کشور عربی و با کمک و چراغ سبز آمریکا،حملات گسترده ای را علیه یمن فقیرترین کشور عربی آغاز کرد تا به بهانه بازگرداندن رئیس جمهوری مستعفی این کشور به قدرت، به اهداف و زیادخواهی های سیاسی خود جامه عمل بپوشاند.
تجاوز عربستان به یمن تاکنون منجر به کشته شدن بیش از 16 هزار یمنی بی گناه و ویرانی زیر ساخت های این کشور شده است.
شبک**9365**1708

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال