سه فلسطینی بر اثر شلیک نظامیان صهیونیست زخمی شدند

غزه - ایرنا - سه فلسطینی پنجشنبه شب بر اثر شلیک نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق نوارغزه تحت محاصره در فلسطین اشغالی زخمی شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، برای چهارمین شب متوالی برنامه های اعتراضی جوانان فلسطینی و مقابله نظامیان رژیم صهیونیستی و تیراندازی آنان منجر به زخمی شدن سه جوان فلسطینی شد.
یک جوان فلسطینی نیز چهارشنبه شب در بیت لحم با تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسید و سه نفر دیگر زخمی شدند.
ابولیلی جوان 19 ساله فلسطینی نیز که روز یکشنبه با چاقو یک نظامی صهیونیست را کشته و با استفاده از سلاح وی اقدام به کشتن 2 نظامی دیگر کرده بود ، چهار شنبه شب پس از چند روز جست وجوی خانه به خانه پس از محاصره منزلی در روستای عبوین واقع در شمال رام الله به دست نظامیان صهیونیستی به شهادت رسید.
حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: شهادت ابولیلی تاکیدی است بر اینکه کرانه باختری تنها با اخراج اشغالگران آرام خواهد شد.
وی افزود، ترور ابولیلی باعث نخواهد شد تا آتش مقاومت در کرانه باختری خاموش شود بلکه شعله ور تر خواهد می شود.
فلسطینی ها با فرارسیدن سالروز برپایی راهپیمایی بازگشت اعلام کرده اند که تا پایان محاصره نوار غزه به اعتراض های خود ادامه خواهند داد.
قرار است راهپیمایی بازگشت در جمعه هفته آینده 9 فروردین به صورت میلیونی برگزار شود و از اکنون تدارک برپایی آن از سوی گروه های فلسطینی در حال انجام است.
این راهپیمایی از 10 فروردین سال قبل آغاز شده و هر جمعه ادامه دارد.
خاورم*1436**شبس 1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال