سقوط بهمن 2.5 متری در جاده گرگان - شاهرود

گرگان ـ ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به بسته بودن جاده های کوهستانی این استان ناشی از برف سنگین یا سقوط بهمن گفت: ارتفاع بهمن در برخی از محورها مانند گرگان - توسکستان - شاهرود به 2.5 متر رسیده و بازگشایی را سخت کرده است.

مهدی میقانی امروز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: در اولین روز سال 98 جاده های رامیان - اولنگ - شاهرود، آزادشهر - گرگان و توسکستان به شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است و تلاش برای بازگشایی این مسیرها ادامه دارد.
وی بیان کرد: بارش شدید برف و باران در چند روز اخیر سبب شده خاک مجاور این جاده ها به صورت سیال درآمده و با ورود به جاده همراه ریزش سنگ، موجب بسته شدن راه و احتمال بروز آسیب برای خودروها و مردم شود.
وی گفت: عصر روز گذشته /چهارشنبه/ یک باند از جاده خوش ییلاق ( آزادشهر - شاهرود) به طور موقت باز شد اما با ریزش کوه بار دیگر این مسیر بسته و تلاش برای آواربرداری از آن آغاز شد.
گفتنی است هموطنان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت راه های کشور عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره‌ تلفن های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

7333/3091/2729

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال