رزمایش مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی

تهران – ایرنا – آمریکا و رژیم صهیونیستی در جریان رزمایش مشترکی در جنوب سرزمین های اشغالی با هدف بی ثبات سازی منطقه خاورمیانه، یک فروند موشک را آزمایش کردند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا؛ این آزمایش موشکی توسط وزارت جنگ رژیم صهیونیستی و با همکاری آژانس دفاع موشکی آمریکا و شرکت صهیونیستی فناوری جنگی 'رافائل' اجرا شد.
خبرگزاری اسوشیتدپرس گزارش داد که آمریکا و اسرائیل در این تمرین نظامی مشترک روز سه شنبه چندین فروند موشک میانبرد و دوربرد را رهگیری کرده اند.
این خبرگزاری به گسیل شدن نیروهای آمریکایی برای نصب سامانه های دفاع موشکی 'تاد' این کشور در سرزمین های اشغالی در اوایل ماه جاری میلادی نیز اشاره کرد.
اسوشیتدپرس مدعی شد که همکاری نظامی نزدیک دو طرف در واکنش به تنش های ایجاد شده با ایران و حزب الله و به خاطر توسعه موشک های دوربرد ایران بوده است. اما حضور نظامی آمریکا و حمایت تل آویو و واشنگتن از گروه های تروریستی در منطقه خاورمیانه، همیشه موجب بی ثباتی در منطقه بوده است.
مقامات غربی در حالی آزمایش های موشکی ایران برای دفاع از مرزهایش را تهدید آمیز دانسته اند که کشورهایشان در خارج از مرزهای خود، اقدام به شلیک آزمایشی موشک می کنند.
خاورم**3234**1486**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال