مونسان: توسعه گردشگری همدان با رویداد 2018 شتاب گرفت

همدان- ایرنا- رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با برگزاری مطلوب رویداد «همدان 2018» رونق و توسعه گردشگری استان همدان شتاب بیشتری گرفت.

علی اصغر مونسان عصر چهارشنبه در بازدید از ستاد اجرایی خدمات نوروزی همدان اظهار داشت: رویداد مهم همدان 2018 باعث شد تا این شهر تاریخی بیش از گذشته در عرصه های جهانی و آسیایی معرفی شود.
وی بیان کرد: تعامل، مشارکت و هم افزایی دستگاه های اجرایی همدان در برگزاری باشکوه این رویداد موجب برجسته و نمایان شدن ظرفیت های این استان در حوزه گردشگری شده است.
معاون رییس جمهوری حضورش در همدان را نخستین سفر بازدید نوروزی خود عنوان کرد و گفت: این استان دارای مردمان مهمان نواز و خونگرم است و سفر به همدان با داشتن جاذبه های پرشمار گردشگری برای مسافران هیجان انگیز خواهد بود.
مونسان تمرکز دستگاه های اجرایی در ستاد خدمات نوروزی همدان را بسیار حایز اهمیت دانست و گفت: این مهم منجر به خدمات دهی بهتر به مسافران می شود.
وی با قدردانی از شهردار همدان در ایجاد مکان مناسب برای ایجاد ستاد خدمات سفر، تاکید کرد: همدان شهری زیبا و توریسم پذیر است.
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این بازدید کوتاه به بررسی خدمات سفر دستگاه هایی اجرایی استان همدان پرداخت.

** معاون رییس جمهوری به پویش ملی «بهرفت» پیوست
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری در آستانه سال جدید با امضای میثاق نامه ای، به پویش ملی بهرفت (بهبود رفتار ترافیکی) پیوست.
علی اصغر مونسان در حاشیه سفر یک روزه به همدان، ضمن استقبال از پویش ملی بهرفت، بر لزوم رعایت رفتار ترافیکی در سطح کشور تاکید کرد.
وی همچنین از مجتمع گردشگری گنجنامه همدان بازدید کرد و شرایط میزبانی نوروزی این منطقه گردشگری را مورد بررسی قرار داد.
مونسان همدان را یکی از مهمترین محورهای توسعه صنعت گردشگری دانست و خاطرنشان کرد: گردشگری مورد توجه جدی مسئولان اجرایی این استان قرار گرفته و معتقدم انتخاب درستی است.
معاون رییس جمهوری اظهار داشت: این توسعه در حوزه گردشگری علاوه بر جذب گردشگران، اقتصاد این استان را نیز رونق می بخشد.
مونسان یادآور شد: برگزاری همایش‌های بین المللی متعدد در سال جاری به میزبانی همدان توانست یکی از راه‌های توسعه صنعت گردشگری استان باشد.
گفتنی است در این بازدید امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس، محمودرضا عراقی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان، علی مالمیر مدیر کل میراث فرهنگی همدان و شماری از مدیران علی اصغر مونسان را همراهی کردند.
مونسان دقایقی قبل همدان را ترک کرد.
2087/7520

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال