لغو سرویس ارزش افزوده برای سیم‌کارت‌های جدید

تهران- ایرنا- عزم جدی وزیر ارتباطات برای به صفر رساندن دریافت پیامک‌های تبلیغاتی وارد فاز جدیدی شده و بر همین اساس، سرویس ارزش افزوده برای سیم‌کارت‌های جدید غیرفعال شد.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور در جدیدترین مقررات گذاری خود، جدی‌تر از گذشته، مقابله با ارسال پیامک‌های مزاحم را نشانه رفته است.
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات دقایقی قبل در توئیتر خود نوشت: «گفته بودیم که از #حق‌الناس کوتاه نمی‌آییم مخصوصا زمانی که برخی چشم طمع به جیب مردم داشته باشند.
با ابلاغ جدید سازمان تنظیم مقررات، از این پس برای سیم‌کارت‌های جدید، سرویس ارزش‌افزوده‌ غیرفعال است مگراینکه خود مشترک از ابتدا بخواهد. برای حمایت از مردم و کسب‌ و کارهای حلال این حوزه.»
سامانه 195 سازمان تنظیم مقررات مسئول شناسایی و مسدودسازی پیامک‌های مزاحم است و اکنون نزدیک 118هزار سیم کارت به علت ارسال پیامک‌های مزاحم مسدودسازی شده‌اند.
آمار آنلاین سیم‌کارت‌های قطع شده را می‌توانید از طریق سایت https://www.cra.ir/home مشاهده کنید.
هر زمان پیامک مزاحمی دریافت کردید، طریق پیامک و ثبت در سامانه *195# که معادل همان *800# است آن را اعلام کنید. اگر پیشنهاد، نظر اصلاحی و راهکاری به نظرتان می رسد می‌توانید، آن را با ایمیل 195@cra.ir/، روابط عمومی و شبکه‌های اجتماعی سازمان تنظیم مقررات اقدام کنند.
علمی**9207** 1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال