باران، پروازهای فرودگاه ساری را لغو کرد

ساری - ایرنا - مدیر کل فرودگاه های استان مازندران گفت: به دلیل بارش شدید باران امکان پرواز هواپیما از فرودگاه ساری وجود نداشت و چهار پرواز امروز دوشنبه این فرودگاه لغو شد.

سعدالله وطن خواه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قرار بود پرواز ساری به مقصد تهران و همچنین بالعکس و نیز پرواز ساری به بندرعباس و بالعکس ظهر امروز انجام شود که باران شدید اجازه پرواز هواپیماها را نداد.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط جوی پیش آمده از شب گذشته در مازندران و نیز طغیان رودخانه ها که موجب مسدود شدن راههای دسترسی به فرودگاه ساری شد، این پروازها لغو شد.
مدیر کل فرودگاه های مازندران در خصوص پروازهای دیگر فرودگاه های استان نیز گفت: پروازهای 2 فرودگاه رامسر و نوشهر طبق برنامه انجام می شود و این فرودگاه ها مشکلی ندارند .
بارش شدید باران طی 24 ساعت گذشته که بیشترین آن با 128میلی متر در دشت ناز ، 114در ساری ، 115در گلوگاه ، 129 در پل سفید و 83میلی متر دربابلسر بود و همچنان نیز ادامه دارد باعث غافلگیری مردم مازندران در واپسین روزهای سال 97 شد .
به گزارش خبرنگاران ایرنا ، این باران شدید که موجب طغیان رودخانه ها شد بیشتر مناطق شرق و مرکز مازندران را آسیب زده است که علاوه بر آبگرفتگی معابر، خانه ها، مزارع و تخریب خزانه های برنج کشاورزیان استان ، آسیب های به زیر ساخت های استان از جمله پل ها وارد کرده است.
هواشناسی مازندران هم پیشتر با صدور اخطاریه در خصوص بارش شدید باران ، از وزش شدید باد با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت هشدار داده بود.
/1899 2096

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال