«گرگم و گله می‌برم» در مسیر فرش قرمز «انسی»

تهران- ایرنا- فیلم کوتاه «گرگم و گله می‌برم» از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش چشم‌انداز جشنواره‌ انیمیشن انسی فرانسه با همتایان خود رقابت می‌کند.

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، این فیلم اثر «امیرهوشنگ معین» و اقتباسی از کتاب «افسانه شعبان‌نژاد» است که با تکنیک انیمیشن دیجیتال به مدت 8 دقیقه بدون کلام در سال 1396 تولید شده است.
دریافت جایزه از یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، جایزه جشن مستقل انیمیشن و جایزه بهترین فیلم از نگاه آسیفا در جشنواره فیلم رشد برخی از موفقیت‌های این فیلم بوده است.
این اثر از 20 تا 25 خرداد 98 در جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی فرانسه که از نخستین جشنواره‌های انیمیشن در دنیا محسوب می‌شود، در بخش چشم‌انداز (پرسپکتیو) رقابت خواهد کرد.
هیات داوران بخش چشم‌انداز جشنواره، جایزه ویژه‌ای را با نام جایزه شهر به سه فیلم‌ساز جوان که جدیدترین اثر خود را در این بخش معرفی کرده‌اند، اعطا خواهد کرد.
در این بخش 23 فیلم از کشورهای غنا، عربستان سعودی، انگلستان، کانادا، چین، کرواسی، کره جنوبی، آمریکا، کلمبیا، یونان، برزیل، استونی، لیتوانی، پرو و ایران با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
در فیلم پویانمایی «گرگم و گله می‌برم»، «حسین قورچیان» طراحی صدا، «محمد جعفری» آهنگ‌سازی، «ابراهیم سعیدی ‌سلو»، «متین احمدی» ضبط استودیو و «حسین بهشتی» کار میکس و مسترینگ را بر عهده داشته‌اند.
علمی*9294* 1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال