نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری:

گام دوم انقلاب منشوری زیبا برای توسعه آینده کشور است

زاهدان- ایرنا- نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: گام دوم انقلاب منشور زیبایی برای سیر مراحل توسعه 40 سال آینده کشور است.

آیت الله عباسعلی سلیمانی روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: منشور گام دوم انقلاب جزء یکی از توصیه های تاریخی رهبر معظم انقلاب محسوب می شود.
وی افزود: انقلاب اسلامی در طول 40 سال مراحل گوناگونی را طی کرد تا به ثبات مناسبی در منطقه رسید اما در عرصه های اقتصادی و فرهنگی دچار چالش های سنگینی است.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در طول این دوران به برکت انقلاب اسلامی شاهد صادر شدن تفکر انقلابی، شکل گرفتن خط مقاومت در منطقه، نقش برآب شدن تمام نقشه های شوم دشمنان، عبور از تمام پیچ و خم های سخت و دست یافتن به قله های علمی و پیشرفت کشور بودیم که همه اینها ارزش های این انقلاب دینی محسوب می شوند.
نماینده سابق ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: باید گفتمان های انقلاب اسلامی نظیر عدالت اجتماعی و ایجاد خط مقاومت اقتصادی در بین جامعه تحقق یافته باشد که در گام دوم انقلاب به آن تاکید شده است.
آیت الله سلیمانی افزود: رهبر معظم انقلاب در این منشور از نسل جدید چنین توقعاتی را برای آینده نظام دارند.
وی با بیان اینکه منشور گام دوم انقلاب سرشار از امید، شادمانی و نشاط و برنامه ریزی و مدیریت است تاکید کرد: باید روی بند بند این بیانیه کار علمی و کارشناسی انجام شود و همه مسئولان ملزم به اجرایی شدن تمام جزئیان آن شوند.
7316 **6081

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال