110 میلیارد ریال پوشاک خارجی قاچاق در البرز کشف شد

کرج - ایرنا - فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد که ماموران انتظامی این استان حدود 20 تن پوشاک خارجی قاچاق به ارزش 110 میلیاد ریال در محمد شهر کرج کشف و ضبط کردند.

سردار عباسعلی محمدیان روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پوشاک قاچاق در یک انبار غیرمجاز در منطقه محمد شهر کرج نگهداری می شد.
وی بیان داشت: پرونده این کالای قاچاق در دست بررسی است .
فرمانده انتظامی البرز گفت: پلیس برای تحقق این شعار با قاچاق کالا و کالای قاچاق مبارزه می کند و اجرای طرح ملی مقابله با کالای قاچاق و قاچاق کالا به صورت ویژه در این استان در حال اجرا است.
وی بیان داشت: اجرای طرح ملی مقابله با کالای قاچاق و قاچاق کالا به صورت ویژه دراین استان درحال اجرا است.
محمدیان اظهار داشت : از فعالان بخش واردات، انبار، توزیع، خرید و فروش بخصوص تجار و صنوف مرتبط درخواست می شود نسبت به رعایت قوانین و مقررات موضوعه از جمله قوانین مبارزه با قاچاق کالا و ارز وهمچنین رعایت ضوابط گمرکی و توزیع فروش کالاهای قاچاق توجه داشته باشند.
محمدیان ، نقش مردم را در مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز که اقتصاد، تولید و اشتغال کشور را با مشکلات عدیده ای روبرو می کند،بسیار تاثیرگذار دانست.
ازابتدای سال جاری تاکنون بیش از یک هزارو 800 میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 90 درصد افزایش یافته است.
2098/ 6155

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال