کاشانی: وزیر ورزش شناخت خوبی از شرایط پرسپولیس دارد

تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت: وزیر ورزش شناخت بسیار خوبی از شرایط پرسپولیس دارد و با انتخاب مدیران با سابقه ورزشی برای هیات مدیره باشگاه به دنبال بهبود شرایط است.

جعفر کاشانی روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به انتخاب اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس گفت: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و محمدرضا داورزنی شناخت کاملی از شرایط تیم دارند و برای همین به دنبال حضور بهترین افراد در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بودند.
وی در خصوص اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: همه این افراد از مدیران با سابقه ورزش کشور هستند و سال ها در سطح اول مدیریتی حضور داشتند. امیدوارم بتوانیم در کنار این نفرات روند صعودی باشگاه را حفظ کنیم و روزهای خوبی در پرسپولیس رقم بزنیم.
کاشانی که در چند دوره قبلی عضو ثابت هیات مدیره باشگاه بوده، تصریح کرد: امیدوارم من هم بتوانم در هیات مدیره مفید باشم و اقداماتی که در گذشته انجام دادیم را به بهترین شکل پیگیری کنیم تا باشگاه با مشکلی مواجه نشود.
صبح امروز «ایرج عرب»، «جعفر کاشانی»، «علی رغبتی»، «سید مهرداد هاشمی» و «مهدی محمد نبی» به عنوان اعضای هیات مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند.
ورزشی**9463**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال