پروین: عیدتان را به عزا تبدیل نکنید

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: از مردم می خواهم با دوری از رفتار های پرخطر در چهارشنبه سوری، عید خود را تبدیل به عزا نکنند.

به گزارش ایرنا، چهارشنبه پایان سال کم کم به یک معضل اجتماعی و انسانی تبدیل شده که در وهله اول جان انسان ها را هدف قرار داده و متاسفانه در سال ‌های اخیر مراسمی که به عنوان چهارشنبه سوری شناخته می شود، به بازی های خطرناک با مواد منفجره و محترقه تبدیل شده است.
«علی پروین » روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا از مردم خواست با انجام رفتار های پرخطر، چهارشنبه سوری را به کام خود تلخ نکنند.
وی در این باره اظهار داشت: چهارشنبه سوری را با آرامش برگزار کنیم و با انجام رفتار های پر خطر عید را برای خانواده ها تبدیل به عزا نکنیم.
سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس افزود: متاسفانه در سال های گذشته شاهد این بوده ایم؛ برخی ها با رفتارهای عجیب و غریب و پرتاب نارنجک و مواد آتش‌زا باعث مصدومیت و حتی معلولیت خود و دیگران شده اند و اتفاقات تلخی را رقم زدند که دیگر قابل جبران نیست.
پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: متاسفانه نمی‌دانم چرا این اتفاقات هر سال تکرار می شود در حالیکه چهارشنبه سوری را می توان در آرامش پشت سر گذاشت.
پروین در پایان تاکید کرد: از صمیم قلب امیدوارم امسال شاهد این نباشیم که برخی از هموطنانمان در روز چهارشنبه سوری کامشان تلخ شود.
ورزشی**م.ت**9118**3991

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال