محمد معتمدی در شرق تهران برای کودکان کار رایگان می خواند

تهران-ایرنا- رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: کنسرت محمد معتمدی یک روز برای خانواده شهدا و یک روز برای کودکان کار رایگان اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سعید اوحدی روز شنبه در نشست خبری ویژه برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در استقبال از بهار و نوروز 98 اظهارداشت: این کنسرت در قالب طرح 'هنر برای همه' از چهارم فروردین به مدت یک هفته در پردیس تئاتر خاوران اجرا می شود.
وی گفت: بلیت کنسرت به قیمت 25هزار تومان اینترنتی به فروش می رسد و در هر اجرا، جایگاه هایی برای افرادی که نمی توانند خرید اینترنتی داشته باشند، در نظر گرفته می شود.
اوحدی افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هیچ عاید مالی از این کنسرت ندارد و بنابر توافق با معتمدی، اگر درآمد اضافی به جز پرداخت به گروه باقی بماند، توسط این سازمان صرف امور خیریه می شود.
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اظهارداشت: هنرمندان حوزه های تئاتر و موسیقی از طرح هنر برای همه حمایت کردند و این طرح در طول سال نیز ادامه خواهد داشت.
وی خاطرنشان کرد: امسال شاهد اجرای آثار نمایشی لوکس و کنسرت های موسیقی گران قیمت بودیم که مورد استقبال مردم نبود و شاهد انتقاداتی در این زمینه بودیم که امیدواریم با طرح هنر برای همه، شهروندان علاقه مند از برنامه های فرهنگی هنری بهره مند شوند.
اوحدی درباره برگزاری جشنواره فیلم شهر گفت: فراخوان این جشنواره منتشر شده و تیرماه 98 در پنج بخش مسابقه سینمای ایران، سینمای بین‌الملل، محله، تبلیغات و اطلاع‌رسانی سینمای ایران و بخش جنبی با رویکرد شهروندی و زیست شهری برگزار می شود.
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، رویکرد برنامه های این سازمان در سال آینده را توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه ایشان مبنی بر گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: این بیانیه حاصل چهل سال تجربه انقلاب اسلامی است و نباید بگذرایم این بیانیه فراموش شود و به صورت شکلی با آن برخورد شود.

تهرام/7245//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال