ناجا از نقش آفرینان عرصه نظم و امنیت حمایت می کند

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی از کسانی که متعهدانه و هنرمندانه در تصمیم گیری آسیب های اجتماعی و گسترش نظم و امنیت نقش آفرین هستند، حمایت و پشتیبانی می کند.

به گزارش ایرنا از پلیس، سردار محمدعلی نوری نژاد روز شنبه در آیین اختتامیه آثار منتخب جشنواره فیلم فجر، افزود: به عنوان عضو کوچکی از جامعه ایران اسلامی و نیز یکی از اعضای خانواده نیروی انتظامی از بزرگوارانی که به نوعی در تهیه و تولید فیلم های منتخب نقش اساسی داشتند، قدردانی می کنم.
وی گفت: هنر متعهدانه می تواند جای تبلیغات وسیع و دروغ را که گاهی ممکن است جای شهید و جلاد را عوض کند و در ذهن ها را به گونه دیگر نقش ببندد، از یکدیگر متمایز کند.
معاون هماهنگ کننده ناجا ادامه داد: این هنر کمک می کند تا تاریخ معاصر ما دقیق تر، روشن تر و کامل تر به تصویر کشیده و در تاریخ ثبت شود.
نوری نژاد به نقش آفرینی نوجوانان در دفاع مقدس و ساخت فیلم هایی با چنین مضامینی اشاره و بیان کرد: در دوران دفاع مقدس، نوجوانان دلیر و شجاع کشورمان، مردانه در دل دشمن رفته و ایثارگری کردند.
وی با اشاره به اکران برخی فیلم ها گفت: در فیلم «شبی که ماه کامل شد» نمادی از مظلومیت شهدای عزیز و نیز مردم سیستان و بلوچستان و انحراف بین اسلام رحمانی و تکفیری به تصویر کشیده شد.
معاون هماهنگ کننده ناجا به فیلم تختی نیز اشاره و بیان کرد: در این فیلم زندگی جوانمردانه و یک اسطوره که می تواند برای جوانان امروز الگو باشد به نمایش درآمد؛ همچنین در دیگر فیلم ها به موضوعات روز جامعه پرداخته شده است.
اجتمام*1933*1834

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال