16نفر از اعضای هیات دولت به بوشهر می روند

بوشهر - ایرنا - استاندار بوشهر گفت: با توجه به سفر فردا (یکشنبه 26 اسفند)رئیس جمهوری به این استان از امروز 16 نفر از اعضای کابینه به نمایندگی از دولت وارد بوشهر می شوند.

عبدالکریم گراوند روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در همین راستا جلسه شورای اداری در شهرستان های 10 گانه این استان تشکیل و مسائل و موضوعات شهرستانی توسط فرماندار و ائمه جمعه مطرح و به سمع و نظر اعضای کابینه برای طرح در دولت رسانده خواهد شد.
حجت الاسلام دکتر حسن روحانی روز یکشنبه 26 اسفند برای دیدار مردمی، نشست شورای اداری، افتتاح پروژه های نفت، افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های استان به صورت ویدئو کنفرانس و نشست با خبرنگاران وارد استان بوشهر می شود.
رئیس جمهوری فردا از طریق فرودگاه خلیج فارس وارد استان بوشهر می شود و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه وی را همراهی می کنند.
وی یادآورشد:همچنین با حضور وزیران نیرو، جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، بهداشت و درمان، فناوری و اطلاعات، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مسئولان شرکت ملی گاز، شماری از پروژه های مهم و زیرساختی دراستان بوشهر افتتاح و کلنگ زنی می شود.
گراوند اظهارداشت: سفر رئیس جمهوری یک فرصت برای توسعه زیرساخت هاست طوریکه فقط در حوزه ورزش و جوانان در این سفر 20پروژه مهم ورزشی تامین اعتبار، تکمیل و تا سال آینده افتتاح خواهد شد.
استاندار بوشهر از آحاد مختلف مردم استان با هر سلیقه و گرایش سیاسی خواست با حضور و استقبال از رئیس جمهوری باعث تقویت روحیه دولتمردان و ناکامی دشمنان شوند.
گراوند گفت:استقبال از رئیس جمهوری در عرصه بین المللی باعث ارتقای وجهه نظام و در داخل نیز برای تقویت مدیریت استان موثر و برنامه های توسعه ای را شتاب می بخشد.
وی بیان کرد: کشور هم اینک در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد و نسخه شفابخش مقابله با شرایط جدید وحدت، انسجام، اتحاد و هم افزایی در کشور است.
گراوند گفت: امروز نیز یکی از نمونه هایی که باعث تقویت جبهه خودی می شود استقبال از رئیس جمهوری است که باعث نشاط، شادابی در جامعه و نا امیدی دشمن خواهد شد.
وی یادآور شد: براساس آمار و ارقام دولت یازدهم در حوزه رونق تولید، فضای کسب و کار، ایران هراسی و مهارتورم عملکرد مثبتی داشته است.
استاندار بوشهرافزود: در دولت دوازدهم بعد از خروج آمریکا از برجام دشمنان همه ابزارها را برای مقابله با کشور درپیش گرفتند که در این شرایط همه علاقمندان به توسعه و پیشرفت کشور باید با اتحاد و انسجام درکنار برای خنثی سازی برنامه های دشمن و پشت سر گذاشتن شرایط موجود تلاش کنند.
در سفر دی ماه سال 1393 رئیس جمهور به بوشهر دولت 13 پروژه با اعتبار 6 هزار و 290 میلیارد ریال متعهد شد که مبلغ تخصیصی این سفر 420 میلیارد ریال فراتر از تعهد دولت بوده است.
6047/6045

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال