مرزبان: باخت به سایپا دردناک بود

اهواز – ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: باخت به سایپا برایم بسیار دردناک است چرا که آن ها تنها یک شانس گلزنی داشتند و به بهترین شکل از آن استفاده کردند.

به گزارش ایرنا، علیرضا مرزبان پنجشنبه بعد از شکست خانگی یک بر صفر مقابل سایپا اظهار داشت: در نیمه اول حریف بازی مستقیم را در دستور کار قرار داده بود، در نیمه دوم ابتدا بازیکن ما کارت قرمز اول را گرفت و در ادامه بازی به جنجال کشیده شد.
وی با بیان این که بازیکنان ما احساسی بازی کردند و روی ضد حمله گل خوردیم افزود: به نظر می ‌رسد برخی افراد در باشگاه با لیدرها در تماس هستند و این کار درستی نیست چرا که ما انتظار رفتار شرافتمندانه از آن ها داریم.
وی اضافه کرد: در زمانی که در نیم فصل به بازی دوستانه نیاز داشتیم، این برنامه محقق نشد ، همچنین بر خلاف وعده های مسوولان باشگاه ، پولی هم به بازیکنان ما پرداخت نشد.
مرزبان افزود: باید بهتر بازی می ‌کردیم و از این دیدار امتیاز کسب می کردیم اما به بازیکنانم افتخار می ‌کنم که با تمام وجودشان بازی می‌ کنند و در زمین کم نمی‌ گذارند.ما درمقابل حریف، تیم دست و پا بسته ای نبودیم در حالی که آن ها شرایط بسیار بهتری نسبت به ما دارند.
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اعتراضات به تعویض‌های انجام شده ، گفت: بعد از اینکه فرشید پاداش دوندگی خوبی داشت، نیاز داشتیم که از کناره‌ها به حریف فشار وارد کنیم و به همین دلیل هیثم هاشمی‌ زاده را که در بازی هوایی قوی ‌تر است به میدان آوردیم ضمن اینکه امیری و پاپی جزو بازیکنان خوب تیم بودند اما تمرکز نکردند، به هر حال از دست دادن فرصت‌ها ناراحتم می کند.
وی گفت: مشکلات مالی موجب شد که در نیم فصل آماده ‌سازی خوبی نداشته باشیم همچنین مدتی تمرینات تیم تعطیل بود و هفته گذشته با یک تیم ‌آشفته در مقابل استقلال قرار گرفتیم، پس نمی‌ توانم بگویم که بازیکنانم عملکرد بدی دارند و نمی ‌جنگند، به نظرم آنها مبارزه می‌ کنند اما با یک حمله ساده حریف گل می‌ خوریم.
مرزبان با اشاره به اینکه تیمش تا پایان فصل 4 بازی خانگی دیگر دارد، خاطرنشان کرد: بازی امروز دیداری نبود که مساوی کنیم یا ببازیم، ما در نیمه دوم بازی با استقلال خوب بودیم و امروز هم بدتر از سایپا نبودیم که بازنده شویم. به هر حال با این روند امتیازگیری تیم‌های پایین جدول، فکر می‌ کنم با 25 امتیاز هم در لیگ می‌ مانیم.
دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان وسایپا در هفته بیست و دوم لیگ با نتیجه یک بر صفر تیم سایپا به پایان رسید.
9879/6002

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال