سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین: حساسیت فینال بر کار ما تاثیر گذاشت

تهران- ایرنا-«رحمان محمدی راد» سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: حساسیت مسابقه فینال لیگ اجازه نداد عملکرد همیشگی خود را داشته باشیم و بر کار ما تاثیر گذاشت.

به گزارش پنجشنبه ایرنا، رحمان محمدی راد پس از شکست سه بر یک تیمش در مسابقه اول فینال لیگ برتر والیبال درفصل جاری این رقابت ها،اظهار کرد: سایپا لیاقت برد در این دیدار را داشت زیرا بازیکنان این تیم در حمله و زدن سرویس عملکرد بسیار خوبی داشتند.
وی افزود: حساسیت بازی فینال اجازه نداد عملکرد و کیفیت همیشگی خود را ارائه کنیم اما خوشحالم که بازیکنانم در این دیدار هرچه را داشتند رو کرده و تا آخر بازی جنگیدند.
به گفته وی بازیکنان تیم شهرداری ورامین در این دیدار به احترام هواداران خودی برای رسیدن به پیروزی تا آخر بازی تلاش کرده اما روز خوبی نداشتند.
محمدی راد گفت: البته ما هنوز نیز شانس داریم به طور حتم اشتباهات امروز را جبران خواهیم کرد و در بازی های بعدی فینال برای برد به میدان خواهیم رفت.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین درباره تیم سایپا نیز عنوان کرد: شاگردان « پیمان اکبری» هرچه به انتهای فصل نزدیک تر می شویم بهتر می شوند به خصوص در مسابقه امروز نمایش بسیارمطلوبی داشتند با این همه امیدوارم در دو مسابقه بعدی فینال ما آنان را شکست داده و مزد یک سال تلاش خود را بگیریم.
تیم والیبال شهرداری ورامین در نخستین دیدار فینال لیگ برتر والیبال با نتیجه 3 بریک مغلوب تیم سایپا شد.
ورزشی**9144**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال