لیگ برتر والیبال؛

سرمربی سایپا: هر اتفاقی امروز افتاده برای من تمام شده است

تهران-ایرنا- «پیمان اکبری» سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: اگرچه در مسابقه اول فینال لیگ برتر به پیروزی رسیدیم اما هر اتفاقی که امروز افتاده را باید فراموش کنیم تا برای بازی بعد آماده شویم.

به گزارش عصر پنج شنبه ایرنا؛ پیمان اکبری پس از پیروزی سه بر یک تیمش در مسابقه نخست فینال لیگ برتر درسالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی، افزود: شهرداری ورامین تیم بسیار خوبی بوده و از ابتدای این فصل نیز عملکرد مطلوبی داشته است از این رو بازی سختی مقابل این تیم داشتیم.
وی با اشاره به اینکه شرایط فینال رقابت های لیگ برتر با بقیه مسابقات متفاوت است، افزود: ما به دلیل این تفاوت توانستیم این مسابقه را به سود خود به پایان برسانیم.
سرمربی تیم والیبال سایپا افزود: هنوز کار ما در رقابت های لیگ برتر تمام نشده است.
اکبری درباره اعتراض باشگاه سایپا به برگزاری مسابقه فینال لیگ در ورزشگاه آزادی نیز گفت: طبق صورت جلسه ای که به امضای همه مسئولان رسیده است، قرار بود مسابقه فینال در تبریز برگزار شود اما در نهایت سازمان لیگ تصمیم گرفت محل برگزاری بازی را تغییر دهد.
وی درعین حال و درخاتمه از منوچهر پور حسن سرپرست سازمان لیگ تشکر کرد و افزود: حسن پور برای اینکه اتفاقات سال های قبل رخ ندهد و این بازی بدون حاشیه و مشکلی برگزار شود بسیار تلاش کرد به همین سبب از او تشکر می کنم.
تیم والیبال سایپا درنخستین دیدار فینال لیگ برتر تیم شهرداری ورامین را با نتیجه 3 بر یک شکست داد و گام بلندی برای کسب عنوان قهرمانی این فصل از رقابت های لیگ برتر برداشت.
ورزشی **9144 **2024

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال