دست درازی به بیت المال زیبنده جامعه شهیدپرور نیست

تهران - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زیبنده جامعه شهید پرور نیست که مشاهده می کنیم به اموال بیت المال دست درازی و خاطر مردم آزرده می شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری عصر چهارشنبه در کنگره بزرگ شهیدان و نکوداشت ایثارگران منطقه 21 تهران در محل مجتمع فرهنگی فدک اظهار کرد: وجود فسادهای مختلف و آلودگی های اخلاقی نشانگر ترویج نشدن فرهنگ شهدا در جامعه است.
انصاری تاکید کرد: باید در دوره ای که در آستانه عید، مردم در فشار اقتصادی قرار دارند و دشمنان به دنبال شکستن مقاومت مردم هستند، پاک زندگی کنیم.
وی افزود: وظیفه همه کسانی که تریبون دارند، بیان رشادت ها و ایثارگری های شهدا برای نسل جوان است.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین از مدیران مناطق مختلف شهرداری تهران به علت برگزاری آیین های تکریم شهدا قدردانی و اظهار امیدواری کرد که فضای معنوی فرهنگ شهدا در جامعه نهادینه شود.

**در دفاع مقدس تهدیدها به فرصت تبدیل شد
شهردار تهران نیز در این آیین گفت: در شرایطی که شیرازه اداره انقلاب اسلامی مورد هجمه و تحریم کشورها قرار گرفته بود بزرگترین تهدید در دفاع مقدس توسط امام راحل به بزرگترین فرصت برای وحدت و انسجام ملی تبدیل شد.
پیروز حناچی اظهار کرد: اگر این رشادت های رزمندگان نبود شاید سرنوشت ما هم متفاوت بود.
شهردار تهران تاکید کرد: خلاقیت و ابتکار رزمندگان بود که باعث سرافرازی کشورمان شد.
او افزود: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی خاطرات شهیدان را گرامی می داریم و امیدواریم با پیروی از ولی فقیه رهبر معظم انقلاب اسلامی این مسیر را استمرار بخشیم.

** هیچ کاری برای خانواده های شهدا نکرده ایم
سردار عبدالله عراقی یکی از فرماندهان دفاع مقدس نیز در این مراسم گفت: اگر همه هستی خود را برای خانواده های شهدا صرف کنیم باز هیچ کاری نکرده ایم.
وی افزود: کار شهدا با مادیات قابل مقایسه نیست و بسیار ارزشمند است.
سردار عراقی گفت: در حال حاضر نیز خانواده های شهدا استمرار بخش مسیر فرزندانشان در الگوگیری از سیره سالار شهیدان هستند

۱۳ خانواده شهید تجلیل شدند
سمیه احسانی کارشناس اداره ایثارگران منطقه ۲۱ تهران در حاشیه مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: این منطقه دارای ۴۱۸ شهید است و از 10 مادر شهیدی که هر کدام از سه تا پنج فرزند خود را تقدیم نظام اسلامی کردند تقدیر به عمل آمد.
وی ادام داد: همچنین دو همسر شهید و یک برادر شهید مدافع حرم نیز تجلیل شدند.
در این مراسم از کتاب خاطرات شهدای منطقه ۲۱ شهر تهران نیز رونمایی شد.

تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال