معاون وزیر آموزش و پرورش خبر داد :

پرداخت مطالبات باقی‌مانده از سال 96 فرهنگیان تا پایان سال

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش از پرداخت تمام مطالبات باقی‌مانده از سال 96 خبر داد و گفت: اولویت اصلی در این پرداخت، حق التدریس شاغلان، حق الزحمه امتحانات و اضافه کار پرسنل اداری است.

به گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از وزارت آموزش‌وپرورش، «علی الهیار ترکمن» درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان تا پایان سال 97 که پیش ‌از این توسط وزیر آموزش ‌و پرورش اعلام ‌شده بود گفت: مطالبات فرهنگیان به دو بخش تقسیم می‌شود؛ قسمت اول مطالباتی است که از سال 96 به سال 97 منتقل‌شده و قسمت دوم مربوط به مطالبات سال 97 است.
وی ادامه داد: مطالبات باقیمانده از سال 96 قطعاً تا پایان سال به‌طور کامل پرداخت می‌شود و فرهنگیان هر چه از سال 96 طلب دارند دریافت خواهند کرد، بخشی از مطالبات سال 97 نیز تا پایان امسال پرداخت می‌شود.
الهیار ترکمن یادآور شد: اولویت اصلی پرداخت مطالبات سال 97، پرداخت حق‌التدریس شاغلان، حق‌الزحمه امتحانات و اضافه‌کار پرسنل اداری است که بر اساس اولویت و وزن هرکدام از اقلام هزینه که در بهبود وضعیت فرهنگیان مؤثر است، پرداخت می‌شود.
پیش از این، «سید محمد بطحایی» وزیر آموزش و پرورش هم در خصوص معوقات فرهنگیان گفته بود: تلاش می‌کنیم با همکاری دولت و خزانه، در روزهای پایانی سال 97 بخشی از این معوقات را پرداخت کنیم.
علمی*9294* 1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال