رئیس مرکز اصناف

برپایی203نمایشگاه و 30هزار فروش فوق‌العاده در ایام پایانی سال

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت از برپایی 203 نمایشگاه فروش بهاره و 30 هزار فروش فوق‌العاده درآستانه ایام نوروز خبر داد که از 15 اسفند تا پایان سال دایر است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «پیمان زندی» افزود: این نمایشگاه‌ها به منظور عرضه مستقیم کالا در سطح کشور با نظر استانداران و با مصوبه های کارگروه تنظیم بازار در هر استان راه‌اندازی شده است.
وی گفت: برای نخستین بار شیوه نامه برگزاری فروش فوق العاده و نمایشگاه‌های عرضه مستقیم تدوین شد و این شیوه نامه‌ها، تعداد غرفه‌ها، چگونگی قیمتگذاری، نظارت، شرایط غرفه‌داران و غیره را مشخص می کند.
زندی اضافه کرد: فروش‌های فوق العاده در سطح واحدهای صنفی به ویژه فروشگاه‌های کیف، کفش و پوشاک، آجیل، خشکبار، لوازم خانگی، مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری و مورد نیاز شب عید است.
رئیس مرکز اصناف و بازرگانان درباره میزان تخفیف‌های در نظر گرفته شده در این زمینه گفت: برنامه فروش ویژه اقلام مزبور با تخفیف 10 تا 25 درصدی پیش بینی شده است.
زندی خاطرنشان کرد: مرکز اصناف و بازرگانان با هدف هماهنگی و ایجاد شرایط بهینه برای برگزاری این رویدادهای ویژه در پایان سال نسبت به اعزام نمایندگانی به استان‌ها اقدام کرده که رصد نمایشگاه‌ها و فروش‌های فوق العاده را انجام می دهند، تا هموطنان بتوانند در ایام پایان سال با شرایط بهتری مایحتاج خود را تامین کنند.
اقتصام **3065** 1559

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال