«حناچی» در برابر انتقاد عضو شورای شهر تهران سکوت کرد

تهران- ایرنا- «پیروز حناچی» شهردار تهران در پاسخ به پرسشی درخصوص انتقاد «حجت نظری» عضو شورای شهر درباره انتصاب ها در شهرداری سکوت کرد و پاسخی در این زمینه نداد.

به گزارش ایرنا، وی روز سه شنبه در حاشیه آیین بهره برداری از فاز نخست پروژه تقاطع سه راه باقرشهر با خبرنگاران گفت وگو می کرد که در این زمینه پاسخ نداد.
نظری روز یکشنبه با انتقاد از برخی انتصاب ها در شهرداری گفته بود که «مشورت با اعضای شورا به عنوان یکی از شروط انتخاب شهردار بوده که حناچی به آن پایبند نیست».

**مشورت با کارشناسان در کاشت درختان
شهردار تهران همچنین در ادامه در خصوص کاشت درختان سوزنی برگ و اشکالاتی که برخی کارشناسان فضای سبز به آن مطرح می کنند اظهارداشت: درختان سوزنی برگ آب کمتری مصرف می کنند و از سوی دیگر تولید اکسیژن آنها بالاست.
وی این موضوع را یک بحث قدیمی عنوان و بیان کرد: این درختان در چهار فصل سبز هستند اما باید با مشورت فعالان محیط زیست در این باره به نتیجه رسید.
شهردار تهران همچنین در مورد پروژه تقاطع جاده قدیم باقرشهر گفت: فاز نخست این پروژه با ارزش 17 میلیارد تومان که جبهه کاری پیش رو باز می کند مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار ایرنا، این پروژه شامل پل روگذر جنوب به غرب و پل کندرو شمال به جنوب تقاطع (سقف زیرگذر) است.
براساس اعلام شهرداری تهران بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح سه راه باقرشهر، سبب بهبود وضعیت ترافیکی در محدوده ای پرتردد از جنوب پایتخت می شود و ایمنی ترافیک در جاده قدیم قم به عنوان شریان ارتباطی شهر تهران با شهرهای مرکز و جنوب کشور را افزایش خواهد داد.
همچنین این پروژه علاوه بر روان سازی جریان ترافیک در جاده قدیم قم و کاهش زمان سفرهای برون شهری از تداخل ترافیک مراجعان بهشت زهرا (س) با ترافیک باقرشهر و جریان عبور و مرور در جاده قدیم قم جلوگیری خواهد کرد.
باقرشهر از توابع شهرستان ری در جنوب پایتخت قرار دارد.
تهرام/9353/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال