عاملی انتصاب رئیسی به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت

تهران - ایرنا - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، انتصاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی را به عنوان رئیس قوه قضائیه تبریک گفت.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید سعیدرضا عاملی به این شرح است.
حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی (دام عزه)
اکنون که در دهه پنجم و آغاز گام دوم انقلاب قرار گرفته‌ایم؛ به لطف الهی و تدبیر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی فرصتی مغتنم برای قوه قضائیه فراهم گردید تا در پرتو آن شاهد حرکت و تحولی چشمگیر همراستا با نیازهای حیاتی کشور باشیم.
در کمال افتخار؛ انتصاب جنابعالی به ریاست قوه قضائیه که بیانگر لیاقت و شایستگی آن برادر عزیز و آشنا به همه زوایای قوه قضائیه می‌باشد را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم. بی‌شک درایت، سلامت، تدبیر، کارآمدی و اشراف حضرتعالی در مباحث گوناگون فقهی و حقوقی و موضوعات مرتبط با دستگاه قضا ذخیره‌ای ارزشمند و گرانبها برای ارتقای نظام قضایی کشور خواهد بود.
ضمن سپاس از تلاش‌های ارزشمند، خالصانه و بی‌دریغ حضرت آیت الله آملی لاریجانی رئیس محترم پیشین قوه قضائیه؛ دوام توفیق، عزت و سربلندی جنابعالی در این سنگر حساس و مهم، تحت عنایات ویژه حضرت ولی‌عصر(عج) و تبعیت از نایب بر حقش مقام عظمای ولایت را از درگاه خداوند سبحان همواره آرزومندم.
**9492** 1200

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال