پیشکسوت استقلال: مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستیم

تهران- ایرنا-پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: با توجه به عملکرد بسیار خوب شاگردان شفر در نیم فصل دوم، آنها تبدیل به یکی از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ برتر شده اند.

«اکبر کارگر جم» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر علاوه بر این که نمایش خوبی ارائه می دهد نتایج بسیار قابل قبولی هم کسب می کند و این نشان دهنده آن است که پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.
وی افزود: استقلال به یک انسجام تاکتیکی رسیده و مشخص است این تیم در تعطیلات نیم فصل روی نقاط ضعف و قدرت خود به خوبی کار کرده است.
پیشکسوت استقلال تصریح کرد: خرید بازیکنان خوب خارجی از نقاط مثبت مدیریت استقلال در نیم فصل دوم محسوب می شود و این روزها گادوین منشا، اسماعیل گونکالس و آیاندا پاتوسی از مهره های تاثیر گذار و کلیدی استقلال هستند. این بازیکنان به خوبی در ترکیب استقلال به هماهنگی رسیدند و حضورشان بر خلاف بازیکنان خارجی نیم فصل نخست عالی است.
او ادامه داد: استقلال برای رسیدن به قهرمانی لیگ برتر باید همین مسیر را با قدرت ادامه دهد و بداند رقیبان قدرتمندی دارد.
کارگرجم در رابطه با عملکرد ضعیف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، افزود: بازی در لیگ قهرمانان آسیا شرایط خاص خودش را دارد و همانطور که می دانیم استقلال در سخت ترین گروه بین تیم های ایرانی قرار گرفته است.
مدافع اسبق آبی پوشان گفت: استقلال بازی اول خود برابر الدحیل را باخت اما نباید ناامید شود و هنوز پنج بازی دیگر برای این تیم باقی مانده است تا با جمع آوری امتیازات لازم بتواند همچون فصل گذشته راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا شود.
ورزشی**م.ت**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال