مدیرکل جدید اخبار استان های ایرنا معرفی شد

تهران- ایرنا- مراسم معارفه «فاطمه نوری جهانگرد» به عنوان مدیرکل جدید اخبار استان های خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) روز شنبه طی مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران کل و سردبیران این سازمان برگزار شد.

در این مراسم از زحمات «شاهین فرشاد» مدیرکل سابق اخبار استان های ایرنا نیز تجلیل شد.
سید ضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در این مراسم گفت: تلاش می کنیم تا حدممکن در ایرنا به سمت جوان گرایی و نیز بهره مندی بیشتر از ظرفیت های مدیریتی بانوان پیش برویم.
وی با بیان اینکه سیاست دولت نیز حضور بیشتر بانوان در عرصه های مدیریتی است اظهارداشت: البته این موضوع در ایرنا مسبوق به سابقه است و پیش از این حتی شاهد حضور بانوان در مسئولیت معاونت خبری نیز بوده ایم.
مدیرعامل ایرنا گفت: البته جوان گرایی به معنای استفاده نکردن از همکاران باتجربه نیست بلکه هدف ملحق کردن افراد جوان به تیم مدیریتی است.
وی با بیان اینکه حرکت ایرنا در سال جاری رو به جلو بوده البته جا برای کار بیشتر هم وجود دارد تأکید کرد:سال 97 نهضت آموزش در ایرنا بود که امیدواریم در سال آینده نیز با جهش بیشتری همراه باشد.
هاشمی با تاکید بر استقبال از نقد بویژه توسط مدیران در ایرنا اظهارداشت: خوشحالم در ایرنا روز به روز همدلی، هم افزایی و صمیمیت نیز بیشتر می شود.

**افزایش اختیارات مراکز ایرنا
مدیرعامل ایرنا در تاکید بر ضرورت تفویض و افزایش اختیارات رئیسان مراکز استان های ایرنا گفت: تعامل و ارتباط رئیسان مراکز ایرنا در استان ها با بدنه سازمان مرکزی باید افزایش یابد.
وی افزود: اداره کل اخبار استان ها یک اداره کل زیرمجموعه معاونت خبری محسوب می شود و رئیسان مراکز استانی برای پیگیری امور مالی، اداری، فنی و ... باید به طور مستقیم با بخش های مختلف سازمان ارتباط برقرار کنند.
به گفته هاشمی اداره کل اخبار استان ها هماهنگ کننده استان ها در امور خبری است.
نوری جهانگرد از حدود سه سال پیش تاکنون سردبیری گروه اخبار استان ها را در ایرنا بر عهده داشته است.
ایرنا که سال ۱۳۱۳ با عنوان آژانس پارس تاسیس شد و بعدها به خبرگزاری پارس تغییر نام داد، پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحت عنوان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) فعالیت می کند.
خبرگزاری جمهوری اسلامی در تمامی ۳۱ مرکز استان و ۲۴ شهر مهم کشور دفتر خبری دارد و در دیگر شهرها نیز خبرنگاران محلی برای آن به کار پوشش رویدادهای خبری می پردازند.
تهرام/9353/ 1008

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال