طهرانچی: پایان نامه های دانشگاه آزاد ساماندهی می شود

تهران-ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ساختار پژوهشگاه و آزمایشگاه این دانشگاه تعریف شده، بر این اساس برای سامان دهی به پایان نامه و جلوگیری از سرقت علمی هر پایان نامه با نتایج معتبر خود در یکی از شبکه های آزمایشگاهی استاندارد دانشگاه ثبت می شود.

محمد مهدی طهرانچی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایرنا درباره اقدامات دانشگاه آزاد برای سامان دهی پایان نامه و پژوهش های دانشگاهی اظهار کرد: قرار است توان تجهیزاتی دانشگاه در حوزه پژوهش و تحقیق در یک شبکه آزمایشگاهی به عرصه به روز و ظهور رسد.
وی افزود: بسیاری از تجهیزات دانشگاه آزاد در دانشگاه های دولتی و با بودجه دولتی وجود ندارد، ازاین رو دانشگاه با توانایی فوق العاده خود می تواند در به کشور کمک کند.
رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه تعداد برون دادهای علمی دانشگاه آزاد سهم بزرگی در بخش پژوهش دارد، یادآورشد: دانشگاه به منظور ساماندهی پایان نامه ها شبکه وسیع با مدل جدیدی را به چرخه تحقیقات کشور وصل می کند. این چرخه با برنامه استانداردسازی، کیفی سازی در پژوهش ها را نیز تأمین می کند.
وی افزود: بسیاری رتبه مناسب دانشگاه آزاد در تعداد برون داد علمی را به وسعت دانشگاه آزاد مربوط می دانند اما در هر صورت این یک قابلیت برای دانشگاه آزاد است.

**9491**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال