مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی:

باجه های رفع نقص کارت آزمون استخدامی آماده ارائه خدمات هستند

تهران- ایرنا- مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی گفت: متقاضیانی که در دریافت کارت ورود به ششمین جلسه آزمون استخدامی با مشکل روبه رو هستند، از طریق باجه های رفع نقص می توانند نسبت به رفع نقص کارت خود اقدام کنند.

سید عزیز آشنا روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا، با بیان اینکه توزیع کارت ورود به ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور از ساعت ١٠ صبح امروز ١٣ اسفند ماه آغاز شده، عنوان کرد: متقاضیان برای دریافت کارت با کد ملی و کد رهگیری از طریق سامانه www.hrtc.ir اقدام کنند.
وی افزود: داوطلبانی که در دریافت کارت مشکل دارند، به باجه های رفع نقص مراجعه کنند و تا فردا ١٤ اسفند برای دریافت کارت های خود مهلت دارند.
آشنا با تاکید بر اینکه باجه های رفع نقص از 14 تا 16 اسفند فعال هستند، گفت: داوطلبان می توانند از ساعت 9 صبح تا 13 در این دو روز همراه با اصل کارت ملی یا شناسنامه برای رفع نقص به باجه ها مراجعه کنند.
وی تصریح کرد: ششمین آزمون استخدامی در ١٢٨ شهر و در ٢٦٢ حوزه برگزار می شود.
آشنا با اعلام اینکه تعداد حوزه های آزمون در شهر تهران ١٠ حوزه است، گفت: تا ظهر امروز بیش از ٢٥ هزار متقاضی کارت ورود به جلسه آزمون را از سامانه دریافت کرده اند.
آشنا گفت: ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ٩ صبح روز جمعه ١٧ اسفند ماه برگزار می شود.
وی از متقاضایان خواست تا یک ساعت پیش از شروع آزمون همراه با کارت در محل حاضر شوند؛ چرا که درب های مرکز آزمون یک ساعت پیش از آغاز آن بسته می شوند.
9283**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال