کاپیتان تیم تنیس روی میز پتروشیمی:

سطح فنی لیگ برتر پایین تر از حد انتظار بود

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندر امام ضمن انتقاد از سطح فنی بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر این رشته اظهار داشت: رقابت های این دوره کیفیت لازم را نداشت و سطح فنی آن پایین تر از حد انتظار بود.

به گزارش ایرنا، بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز کشور پنجشنبه گذشته با قهرمانی تیم پتروشیمی بندر امام در حالی به پایان رسید که این تیم در دیدارنهایی با اقتدار دانشگاه آزاد را در 2 دیدار رفت و برگشت و با نتایج مشابه شش بر صفر شکست داد.
«افشین نوروزی» کاپیتان تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندرامام روز دوشنبه درباره کیفیت رقابت های لیگ برتر این دوره به ایرنا گفت: هدف از برگزاری رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز، افزایش سطح فنی بازیکنان و آماده نگاه داشتن آنان برای شرکت در رقابت های مهم قاره ای و جهانی است.
وی افزود: متاسفانه در فصل جاری این مسابقات چارچوب های لازم در برگزاری رعایت نشد و به آنچه که می خواستیم نرسیدیم.
کاپیتان تیم تنیس روی میز بندر امام با اشاره به اینکه در دوره های گذشته بازیکنان آماده از کشورهایی همچون چین، کره، نیجریه و مصر در این رقابت ها حاضر بودند اما در بیست و هفتمین دوره این رقابت ها فقط تیمی از ترکیه در این مسابقات شرکت داشت.
وی در این خصوص تاکید کرد: تیم ملی تنیس روی میز ترکیه تیم خوبی است و از زمانی که بحث شرکت این تیم در این رقابت ها مطرح شد خوشحال شدیم اما تیم اعزامی به مسابقات تیم ملی ترکیه نبود و بازیکنان این تیم نیز سطح فنی بسیار پایینی داشتند.
نوروزی ادامه داد: بازیکنانی که عنوان نمایندگی تیم ملی ترکیه را در این رقابت ها یدک می کشیدند نه تنها به راحتی مغلوب ملی پوشان ایران شدند بلکه مقابل بازیکنان معمولی که در لیگ برتر کشورمان شاغل هستند نیز حرفی برای گفتن نداشته و به آسانی شکست می خوردند.
کاپیتان تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندر امام اضافه کرد: به همین دلیل این تیم از ادامه رقابت ها کنار کشید و لیگ را نیمه کاره رها کرد.
بیست و هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز با شیوه اروپایی و در چند مرحله برگزار شد.
نوروزی در رابطه با نقاط قوت و ضعف این سبک و سیاق اظهار داشت: امروزه تمامی باشگاه ها با مشکلات مادی دست و پنجه نرم می کنند و با برگزاری مسابقات به صورت مرحله ای هزینه باشگاه ها کاهش یافته است اما از آنجا که صرف هزینه تنها دغدغه حامیان مالی باشگاه ها نیست انتظارات آنان برآورده نشد.
به گفته وی یکی از دلایل اصلی شرکت در مسابقات، بحث توسعه و افزایش ضریب نفوذ این رشته در میان جوانان است اما با این شیوه مسئولان و حامیان مالی به آنچه که در سر داشتند دست پیدا نکردند.
کاپیتان تیم تنیس روی میز پتروشیمی بندر امام برگزاری حداقل روزی 2 بازی برای بازیکنان را آسیب دیگر این شیوه برگزاری عنوان کرد و افزود: بازیکنان در دیدار دوم به دلیل خستگی و عدم تمرکز لازم عملا کارآیی لازم را نداشته و به همین دلیل بازی های با کیفیت فنی بالا را شاهد نبودیم.
بیست وهفتمین دوره رقابت های لیگ برتر تنیس روی میز، بیست و نهم آبان ماه سال جاری با شرکت 8 تیم داخلی و یک تیم ترکیه ای آغاز شد و نهم اسفندماه با قهرمانی تیم پتروشمیی بندر امام برای چهارمین سال متوالی، به پایان رسید.
ورزشی ** 9144**3991**9118**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال