مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی:

نیروی انسانی بزرگترین سرمایه ایرنا است

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، کارکنان و نیروی انسانی را بزرگترین سرمایه این سازمان دانست و با اشاره به فعالیت 55 دفتر و 200 رابط خبری، گفت که خبرنگاران این رسانه با ارائه اطلاعات به مدیران، سیاستگذاران و تصمیم گیران، موجب جریان سازی می شوند.

به گزارش ایرنا، سیدضیا هاشمی روز پنجشنبه در جمع کارکنان ایرنا لرستان افزود: این سازمان سرمایه های اجتماعی بسیار بالایی دارد که در کنار داشته های فرهنگی این نهاد حرفه ای مجموعه کاملی از ملزومات یک سازمان موفق و تاثیرگذار است.
وی حضور در ایرنا را افتخار و فرصت مغتنمی برای خدمتگزاری دانست و اظهار داشت: یکی از مهمترین مولفه های کار در این نهاد، محیط سالم شغلی و حفظ حرمت ها می باشد که به عنوان فرهنگ این سازمان طی سال ها تلاش، نهادینه شده است.
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: خبر، حیثیت این سازمان است و هیچ مدیری نباید استقلال حرفه ای خود را مخدوش کند، چون ایرنا وامدار هیچ حزب و گروهی نیست و در چارچوب تعهدات حرفه ای خود فعالیت می کند.
هاشمی با اشاره به انگیزه بالا و تعلق خاطر نیروهای ستادی و خبری ایرنا ادامه داد: شرافت و ارزش ذاتی کار در خبرگزاری جمهوری اسلامی، موجب شکل گیری همدلی و انگیزه بالا در سطوح مختلف شده است.
وی تاکید کرد: علیرغم نبود امکانات ایده آل و کافی در برخی از مراکز ایرنا، فعالیت های این نهاد با احساس مسئولیت و جدیت دنبال می شود چرا که خبرگزاری جمهوری اسلامی در عین حال که منبع انعکاس خدمات دولت و نظام محسوب می شود، باید واقعیات و کاستی ها را به شکل منطقی و اصولی عنوان کند.
7269/7273

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال