سردار غیب‌پرور:

باز کردن راه برای جوانان لازمه رفتار جهادی است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه لازمه رفتار جهادی و‌ تفکر بسیجی باز کردن راه برای جوانان است، گفت: جهاد به معنای ایثار و فداکاری و از خود گذشتگی است و با اتخاذ رویکرد جهادی است که اعتلای سازمان رقم خواهد خورد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار سرتیپ غلامحسین غیب پرور روز پنجشنبه در جمع مسئولان، جانشینان و مدیران دفاتر کانون‌های بسیج اساتید سراسر کشور در محل دانشگاه تهران با تاکید بر اهمیت حضور اساتید دانشگاه در مساجد به عنوان پایگاه انقلاب و اسلام اظهار داشت: تعیین اولویت‌ها و نیز اثربخشی برای تمامی فعالیت‌های بسیج ضروری است.
وی با اشاره به راه‌اندازی اندیشکده‌های راهبردی بسیج اساتید، افزود: از دل این اندیشکده‌ها باید راهبردهای عملیاتی برای مسائل و‌ مشکلات کشور بیرون بیاید.
سردار غیب‌پرور در ادامه گفت: رویکرد حل‌المسائلی در بسیج اساتید اتفاق مبارکی است و به اعتقاد بنده در کشور انقلابی را رقم خواهد زد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تشکیل جبهه واحد انقلاب اسلامی را بسیار مهم دانست و تأکید کرد: نباید کار به جایی برسد که رهبر معظم انقلاب و فرمانده این جبهه در مسائل جزیی شخصاً ورود کنند. جفاکنندگان به جایگاه ولایت فقیه لزوماً ضد‌انقلاب نیستند؛ گاهی از کم‌کاری خودی‌ها به کشور جفا می‌شود.
جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج عنوان کرد: ویژگی یک کار جهادی، در درجه اول نیت برای خدا است. در مرحله دوم تلاش و پیگیری مجدانه و در درجه سوم این است که مخالف داشته باشید. یعنی با وجود مخالفت، کار مدیریت شود و به نتیجه برسد.
وی با تأکید بر حضور بسیج در صحنه تحولات کشور به ‌ویژه بسیج اساتید، گفت: نامه اخیر استادان بسیجی در لبیک به بیانیه راهبردی مقام معظم رهبری باعث سربلندی بسیج شده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: لازمه رفتار جهادی و‌ تفکر بسیجی این است که راه را برای جوانان باز کنیم. جهاد به معنای ایثار و فداکاری و ازخودگذشتگی است و با اتخاذ رویکرد جهادی است که اعتلای سازمان رقم خواهد خورد.
وی با بیان این که عرصه باید برای حضور نیروهای انقلابی و جهادی و جوان آماده شود، ادامه داد: ساختار نیز باید متناسب با رویکرد جهادی تعریف شود. به دلیل همین عدم تناسب است که مشکلاتی در کشور وجود دارد و رفع آن با کمک استادان ممکن خواهد بود.
سردار غیب‌پرور همچنین تأکید کرد: ریل ساختاری کشور باید عوض شود و ریل‌گذاری جدید انجام شود. البته در برابر هر تحولی مقاومت هم وجود دارد و‌ مخالفینی هستند، اما حیات مجدد بسیج هم در اعتلای آن است. ما در کشور نیازمند یک فرمان‌گردانی هستیم.
در پایان این برنامه نیز با حضور سردار غیب‌پرور از تعدادی از مسئولان و‌ جانشینان و مدیران دفاتر هماهنگی کانون‌های بسیج اساتید سراسر کشور تقدیر شد.
سیام**9314**1584

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال