برای دومین سال پیاپی؛

مو سپیدان ایرنای همدان تجلیل شدند

همدان- ایرنا- در آیینی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) سه تن از بازنشستگان ایرنای همدان روز چهارشنبه تجلیل شدند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، «علی نوربار»، «مهدی ناصرنژاد» و «سرور کاظمی» از کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز همدان هستند که پس از سال ها خدمت در استان های گرمسیر و سردسیر کشور، امروز با کوله باری از تجربه و حافظه هایی مملو از خاطرات تلخ و شیرین در جمع همکاران و جانشینان جوان خود حضور یافته اند.
در این آیین بازنشستگان از دوران خدمت خود در همدان و دیگر شهرهای کشور خاطراتی شیرین بیان کرده و خبرنگاران این مرکز را به سخت کوشی و صبوری سفارش کردند.
همچنین مو سپیدان ایرنا صداقت، شجاعت و امانتداری را از ویژگی های خبرنگاران ذکر کردند و این صفات پسندیده را رمز موفقیت رسانه ها دانستند.
در این آیین از گزارش های برتر که در سال جاری توسط خبرنگاران مرکز همدان تولید و منتشر شده بود قدردانی شد.
گزارش «سی ان سی زیر پوست منبت ملایر» اثر معصومه موسوی به عنوان گزارش برتر شناخته و گزارش های «یک دل سیر گلایه» نوشته زهرا زارعی و «سرای عاشقی» از میثم ناصرنژاد به ترتیب دوم و سوم شدند.
در پایان پیشکسوتان ایرنا کیکی که به همین مناسبت تهیه شده بود را برش داده و کام همگان را شیرین کردند.
آقایان اکبر بهاروند رییس سابق مرکز همدان و رییس کنونی مرکز البرز که همواره به اخلاق مداری مشهور است، حسین کریم زاده رییس توانمند مرکز خراسان رضوی و استاد غلامرضا مالک زاده دبیر پیشکسوت ،خوش ذوق و توانمند مرکز شیراز زحمت ارزیابی گزارش ها را به عهده داشتند.
7527/2087/2090

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال