در مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه با حضور جهانگیری

فرصت های مطالعاتی دانشجویان دکتری بدون وقفه ادامه یابد

تهران – ایرنا – رئیس سازمان امور دانشجویان، گفت: فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری با کمک های ریاست جمهوری از طریق ارز نیمایی انجام شد اما درخواست داریم این روند برای اعزام دانشجویان به فرصت های مطالعاتی در سال آینده هم ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه ایرنا، مجتبی صدیق امروز دوشنبه در مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در محل این نهاد اظهار کرد: برگزاری هر ساله مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه کشوری مصداقی از همکاری دو وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با یکدیگر است.
وی در مورد روال انتخاب دانشجویان نمونه دانشگاه های زیرمجموعه وزارتخانه های علوم و بهداشت، گفت: طبق روال هر سال، دانشجویان ابتدا در دانشگاه و سپس به دو وزارتخانه معرفی می شوند. در مرحله بعد، استادان دانشگاه ها این دانشجویان را ارزیابی می کنند.
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: مانند هر سال 27 دانشجوی نمونه از وزارت علوم و 13 دانشجوی نمونه از وزارت بهداشت معرفی شدند.
صدیقی افزود: سه دانشجو از دانشگاه های وزارت علوم و دو دانشجو از دانشگاه های وزارت بهداشت هم شایسته تقدیر شناخته شدند.
وی در مورد دانشگاه های برتر، تاکید کرد که دانشگاه های تبریز و علوم پزشکی یزد به علت داشتن بیشترین دانشجوی نمونه، به عنوان دانشگاه برتر معرفی شدند.
رئیس سازمان آمور دانشجویان تعداد دانشجویان برگزیده زن و مرد در دانشگاه های وزارت علوم را 7 نفر و 20 نفر اعلام کرد.
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مورد دانشگاه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تاکید کرد که تعداد 2 هزار و هفت نفر از دانشگاه های علوم پزشکی تعیین و در نهایت 13 نفر برگزیده شدند.
**9492**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال