سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان:

موقعیت های گل را به خوبی استفاده نکردیم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مقابل نفت آبادان سه موقعیت تک به تک گلزنی داشتیم که نتوانستیم از این موقعیت ها به خوبی استفاده کنیم.

به گزارش ایرنا کریم بوستانی عصر جمعه در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل نفت آبادان، اظهار داشت: بازی خوبی برابر نفت انجام دادیم و موقعیت‌ های زیادی روی دروازه آنها خلق کردیم اما کم دقت بودیم و نتوانستیم پیروز میدان شویم.
وی با بیان این که از روی اشتباهات فردی گل خوردیم، گفت: در این دیدار می ‌توانستیم با سه یا چهار گل برنده شویم اما بازیکنان ما جوان و کم تجربه هستند و این موضوع به ما آسیب می زند. بی شک هفته به هفته کار ما سخت‌ تر می ‌شود و اگر می ‌خواهیم در جدول بمانیم باید تلاش کنیم.
بوستانی با اشاره به این که همه بازی‌ ها برای تیم ما سخت هستند از طرفی دست ما روی نیمکت خالی است افزود: شرایط ما به گونه ای است که حتی یک بازیکن روی نیمکت کم داشتیم اما با این وجود امیدوارم در ادامه بهتر کار کنیم. تلاش می کنیم با تمرینات بیشتر خط حمله خود را تقویت کنیم و به گل برسیم.
وی در خصوص ضربه پنالتی از دست رفته برای تیمش گفت: پنالتی زن اول و دوم تیم ما میثم کریمی ‌و ایوب کلانتری است. کریمی همیشه پنالتی های خود را تبدیل به گل می‌ کرد اما در بازی امروز اینطور نشد. اگر دقیقه اول گل می ‌زدیم شرایط بهتری برای ما رقم می خورد.
سرمربی استقلال خوزستان گفت: همیشه به این شکل بوده که در نیم فصل دوم دروازه ‌ها کوچکتر می ‌شود و همه تیم ها تلاش می‌ کنند تا گلی دریافت نکنند. نفت آبادان تیم خوب و قلدری است اما ما می ‌توانستیم برنده شویم و این بازی سکوی پرتاب‌ مان باشد اما اینطور نشد.
دیدار تیم های استقلال خوزستان و نفت آبادان درهفته نوزدهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
9879/6068

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال

گالری تصاویر

جدیدترین مطالب سایت

شناسایی حاکمیت اسرائیل بر جولان نقض قطعنامه شورای امنیت است

رئیس اندیشکده شورای روابط خارجی آمریکا:

شناسایی حاکمیت اسرائیل بر جولان نقض قطعنامه شورای امنیت است

وزارت امورخارجه با دولت و ملت عراق ابراز همدردی کرد

به دنبال جان باختن دهها مسافر در قایق؛

وزارت امورخارجه با دولت و ملت عراق ابراز همدردی کرد

اتحادیه عرب:حاکمیت اسرائیل بر جولان نقض حقوق بین الملل است

درپی اظهارات تحریک آمیز ترامپ درباره بلندی های جولان /

اتحادیه عرب:حاکمیت اسرائیل بر جولان نقض حقوق بین الملل است