شرایط ثبت‌نام اهل رسانه و منتقدان در جشنواره جهانی فیلم فجر

تهران- ایرنا- ثبت‌نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر از شنبه (چهارم اسفندماه) آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، ثبت‌نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر از شنبه چهارم اسفند‌ماه به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.
ثبت‌ درخواست برای دریافت کارت حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر از طریق سایت www.fajriff.com صورت می‌گیرد و درخواست‌های حضوری پذیرفته نمی‌شود.
اهالی رسانه ضمن تکمیل اطلاعات شخصی باید معرفی نامه‌ای از سوی رسانه متبوع خود در سایت ارایه و حداقل 2 نمونه از مطالب خود را درباره سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر و آثار حاضر در آن بارگذاری کنند.
اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران که قصد دارند به طور مستقل و بدون حضور در فهرست رسانه‌ها در جشنواره حضور داشته باشند، باید تصویر کارت معتبر عضویت انجمن و همچنین حداقل 2 نمونه مطلب خود درباره سی‌و‌ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر و آثار حاضر در آن را که در یک سال گذشته در رسانه‌ها منتشر شده است، در سامانه بارگذاری کنند.
این فراخوان، همه رسانه‌ها اعم از رادیو، تلویزیون، برنامه‌های اینترنتی(آی.پی.تی.وی)، خبرگزاری‌ها، سایت‌های تخصصی، روزنامه‌ها، مجلات تخصصی و همچنین رسانه‌های خارجی مقیم ایران را شامل می‌شود.
آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره info@Fajriff.com است.
سی و هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از 18 تا 26 آوریل 2019 (29 فروردین تا 6 اردیبهشت 1398) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

فراهنگ*9210*1961*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال