آزمون دریافت پروانه مشاوره خانواده اردیبهشت 98 برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- آزمون دریافت پروانه مشاوره خانواده برای متقاضیان تاسیس و عضویت در مرکز مشاوره، 13 اردیبهشت ماه 1398 برگزار می‌شود.

به گزارش روز جمعه ایرنا از سازمان سنجش آموزش کشور، فرایند ثبت نام برای شرکت در این آزمون تا چهارشنبه 8 اسفندماه امسال در سامانه این سازمان به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org ادامه دارد و داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید مبلغ 80 هزار تومان بپردازند.
مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان رسمی قوه قضائیه، افراد واجد را از طریق برگزاری این آزمون برای اعطای «پروانه مشاوره خانواده» در رشته‌های امتحانی مشاوره روانشناختی، مشاوره حقوقی و مذهبی، خدمات مددکاری اجتماعی و «مجوز تأسیس مرکز مشاوره خانواده» جذب می کند و متقاضیان تأسیس و عضویت در مرکز مشاوره بر اساس نوع مدرک تحصیلی خود می توانند صرفاً در یکی از این سه رشته امتحانی، ثبت نام کنند.
کارت شرکت در این آزمون از 10 اردیبهشت ماه 98 توزیع و سه روز بعد، آزمون در تهران و برخی مراکز استان (با توجه به آمار ثبت‌نام کنندگان) برگزار می شود و پذیرفته شدگان آزمون کتبی، باید مصاحبه علمی و بررسی سلامت روانی را نیز بگذرانند.
در صورتی که پذیرفته‌شدگان در آزمون نتوانند نمره قبولیِ مصاحبه علمی کسب کنند یا شرایط روانی را به تشخیص متخصصان امور روانشناسی و روان پزشکی احراز نکنند، مردود تلقی شده که این نتیجه قابل اعتراض نیست.
هر متقاضی صرفاً می تواند در استان محل اقامت خود ثبت‌نام کند و اگر داوطلبی بومی استان یا دارای پنج سال سابقه اقامت در استانی نباشد، حق شرکت در این آزمون ندارد.
**9492** 1055

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال