عضو کمیسیون برنامه و بودجه:

بررسی بودجه سال 98 سه هفته آینده به اتمام می رسد

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه، گفت: به نحوی که پیش می رویم کار تصویب بودجه سه هفته آینده به اتمام می رسد، اگر همکاران ما در مجلس از تعدد پیشنهادات بکاهند، نیمه اول اسفند ماه بودجه نهایی می شود.

هادی قوامی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا، افزود: چون امسال آیین نامه تغییر کرده است، شکل بررسی بودجه متفاوت از سال قبل است، در سال قبل ابتدا پیشنهادات کمیسیون تلفیق مطرح می شد و پس از تصویب پیشنهادات نمایندگان منشا اثر نبود.
وی اضافه کرد: امسال وارد هر تبصره که می شویم تمامی بندهای الحاقی در صحن قرائت و به دنبال آن پیشنهاد نمایندگان استماع و مخالفان، موافقان، نماینده دولت و کمیسیون تلفیق در مورد آن بند صحبت می کنند، به همین دلیل مقداری زمان بر شده است.

**6 تبصره بررسی و وارد تبصره 7 بودجه شده ایم
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از روز شنبه کلیات بودجه را بررسی کردیم و از یکشنبه که وارد تبصره ها و بندهای بودجه شده ایم تا امروز (چهارشنبه)، 6 تبصره بررسی و وارد تبصره 7 بودجه شده ایم.
قوامی عنوان کرد: طی این بررسی ها تغییرات زیادی در تبصره های درآمدی نشده است، پس از بررسی و تصویب تبصره های درآمدی وارد تبصره های هزینه ای و نهایتا کلیات بودجه به رای گذاشته می شود.
سیام*ا.ع*1535

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال