رییس سازمان ملی استاندارد:

آمار استاندارد گواه محکم رونق تولید در کشور است

همدان - ایرنا- رییس سازمان ملی استاندارد گفت: آمار موجود این سازمان گواه محکمی بر این است که نه تنها اقتصاد کشور دچار رکود نشده بلکه به دنبال رونق تولید و ارتقای کیفیت است.

به گزارش ایرنا، نیره پیروزبخت روز چهارشنبه در شورای استاندارد همدان با تاکید بر اینکه در فضاسازی های منفی کشور قرار نگیریم افزود: باید واقعیت های بخش صنایع و تولید را ببینیم و برای دیگران هم بازگو و تبیین کنیم.
وی اضافه کرد: 20 هزار و 150 پروانه استاندارد تا سال 92 برای محصولات تولیدی کشور صادر شده بود که در پنج سال اخیر به 28 هزار افزایش یافت و این مهم بیانگر تلاش دولت تدبیر و امید و توجه به واحدهای تولیدی است.
پیروزبخت تاکید کرد: در پنج ساله اخیر 15 هزار استاندارد ملی برای کمک به واحدهای تولیدی و خدماتی تدوین شده است که این امر نشان از توجه دولت تدبیر و امید به توسعه تولید دارد.
رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه از مرحله ترویج استاندارد عبور کرده و اهداف توسعه پایدار را با قدرت دنبال می کنیم گفت: تقویت و توسعه قانون استاندارد با حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی کمک بسیاری به ارتقا جایگاه این سازمان در سطح کشوری کرده است.
پیروزبخت ادامه داد: با توجه به پیشرفت کشاورزی استان همدان، توسعه بخش های صنعت و گردشگری نیز در این منطقه باید ترقی و رشد کند تا مردم به توسعه همه جانبه دست پیدا کنند.
وی افزود: استان همدان جایگاه بسیار ویژه ای دارد و از منظر گردشگری، کشاورزی، علم و فلسفه سرآمد استان های کشور است و حرف برای گفتن دارد.
بازدید از واحدهای تولیدی مشمول استاندارد اجباری به ویژه صنایع غذایی سحر و دیدار با کارکنان اداره کل استاندارد همدان از دیگر برنامه های سفر یکروزه پیروزبخت به همدان است.
7527**2087

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال