لیگ قهرمانان اروپا؛

تساوی بدون گل لیورپول و لیون برابر رقبا

تهران- ایرنا- تیم های لیورپول انگلیس و لیون فرانسه بامداد چهارشنبه در جریان رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه مشابه تساوی بدون گل مقابل رقبای خود متوقف شدند.

به گزارش ایرنا؛ بازیکنان تیم بایرن مونیخ بامداد چهارشنبه دست به کار بزرگی زده و تیم لیورپول را در ورزشگاه « آنفلید» با نتیجه تساوی بدون گل متوقف کردند.
شاگردان «نیکو کواچ» در حساس ترین دیدار این مرحله از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شاگردان « یورگن کلوپ» را در خانه وادار به کرنش کردند.
برتری باوارایی ها در مالکیت توپ و میدان در هر دو نیمه این دیدار از نکات محسوس و قابل توجه این بازی بود و آنان بارها در موقعیت مناسب گلزنی قرار گرفتند.
در نقطه مقابل بازیکنان لیورپول که از امتیازات میزبانی بهره می بردند از این فرصت به نحو مطلوب استفاده نکردند و تنها به کسب تساوی در این دیدار رضایت دادند.
البته دو تیم دراین دیدار تعدادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشتند.
در دیگر دیدار همزمان که درورزشگاه « پارک المپیک» برگزار شد دو تیم لیون و بارسلونا نیز به کسب تساوی بدون گل بسنده کردند.
در آخرین شب از رقابت های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بامداد پنجشنبه اتلتیکو مادرید با یوونتوس و شالکه با منچستر سیتی دیدار خواهند کرد.

ترکیب تیم لیورپول:
آلیسون بکر، آلکساندر آرنولد، جول ماتیپ، فابینیو، واینالدوم، هندرسون، آندرورابرتسون، کیتا، محمد صلاح، سادیو مانه و روبرتو فرمینیو.
ترکیب تیم بایرن مونیخ:
مانوئل نویر، جاشوا کیمیچ، نیکلاس سوله،، هوملز، دیوید آلابا، تیاگو، خاوی مارتینز،رودیگوئز، گن ابری، کومان و لواندوفسکی.
ورزشی **9144**شبس**1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال