ناظر فنی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و ریاست فدراسیون جهانی معرفی شد

کیش - ایرنا - فدراسیون جهانی، «سانگ چئون کیم» رییس کمیته فنی و توسعه اتحادیه تکواندو آسیا را به عنوان ناظرفنی مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های آسیا و جام ریاست فدراسیون جهانی معرفی کرد.

به گزارش ایرنا، نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا (G1) هفتم اسفندماه و سومین دوره رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) در دو بخش کیوروگی (نوجوانان و بزرگسالان)و پاراتکواندو نهم تا دوازدهم اسفندماه در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش برگزار می‌شود.
سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) از روز 9 اسفند به مدت 4 روز با حضور 21 کشور در دو بخش کیوروگی و پاراتکواندو و در رده‌های سنی نوجوانان در مجموعه ورزشی 'المپیک' جزیره کیش برگزار می شود.
برای حضور در این رقابت‌ها 552 تکواندوکار از کشور آذربایجان، آمریکا، اردن، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، اوکراین، پاکستان، تونس، چین، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، قزاقستان، کره جنوبی، گرجستان، لبنان، لهستان و هند اعلام آمادگی کرده‌‌اند همچنین 5 تیم در قالب تیم منتخب کشورمان در این مسابقات شرکت می‌کنند.
رقابت‌های کیوروگی بزرگسالان در دو گروه مردان و زنان در 8 وزن طی روز‌های نهم و دهم اسفندماه پیگیری می‌شود؛ مسابقات نوجوانان پسر و دختر در 10 وزن روز 11 اسفندماه انجام خواهد شد و در روز پایانی این رویداد نیز رقابت‌های پاراتکواندو در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم، نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا(g2 ( روز سه شنبه - 7 اسفندماه با حضور 77 تکواندوکار در قالب 11 تیم از کشورهای ایران (3 تیم/ شهرداری ورامین - دانشگاه آزاداسلامی - لوازم خانگی کن)، پاکستان (2 تیم/ الف و ب)، عراق (2 تیم/ پلیس - البصره)، عمان (2 تیم/ مجان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) و سوریه (2 تیم/ باشگاه ایگل و سوریه) در مجموعه ورزشی 'المپیک' جزیره کیش برگزار می‌شود.
این دوره از رقابت‌ها در 8 وزن 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم طی یک روز پیگیری خواهد شد.
بر اساس برنامه اعلامی از سوی کمیته مسابقات، روز دوشنبه – 6 اسفندماه ساعت 8 تا 15 ورود تیم‌ها و ثبت نام انجام می‌شود؛ جلسه داوران در بخش تئوری از ساعت 14 تا 15 و در بخش عملی از ساعت 15:30 تا 16:30 پیگیری خواهد شد، وزن‌کشی تمامی اوزان 15 تا 17 همین روز می‌باشد.
مبارزات مقدماتی تمامی اوزان از ساعت 9:30 تا 12:30 صبح روز سه شنبه - 7 اسفندماه برگزار می شود و ادامه رقابت ها نیز از ساعت 14 پیگیری خواهد شد. ساعت 19:30 نیز مراسم اهدای مدال صورت می گیرد.
در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 ، به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.
1339

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال